بیش از ۱۵ میلیارد ریال اقلام حمایتی کرونا در گناباد توزیع شد

گناباد- ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) و دبیر قرارگاه مواسات و همدلی گناباد از توزیع ۳۴ هزار و ۳۴۰ بسته معیشتی به ارزش ۱۵ میلیارد و ۳۱۰ میلیون ریال از ابتدای شیوع بیماری کووید ۱۹ تاکنون بین آسیب‌دیدگان از شیوع کرونا در این شهرستان خبر داد.

هادی آریان نژاد روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از این تعداد هشت هزار و ۱۶۶ بسته معیشتی به ارزش سه میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال از ابتدای امسال تاکنون و بقیه در سال قبل توزیع شده است.

وی ادامه داد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا با هماهنگی قرارگاه مواسات و همدلی و دستگاههای اجرایی و مراکز خیریه عضو این قرارگاه و همراهی خیران ۱۴۶ هزار پرس غذای گرم و با رعایت پروتکل های بهداشتی بین نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا در نقاط مختلف و حتی مناطق دوردست توزیع شد.

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) گناباد گفت: کمیته امداد آماده دریافت کمک های مردم و خیران نوع دوست شهرستان برای تامین بسته های معیشتی به منظور حمایت از فرزندان یتیم و محسنین است و خیران می توانند با پرداخت ماهانه یک میلیون ریال در این زمینه مشارکت کنند.

هفت هزار و ۹۱۰ نفر در قالب چهار هزار و ۱۷۰ خانوار زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) گناباد قرار دارند و ۴۳ دانشجو و طلبه و ۳۵۷ دانش آموز و ۱۲۰ یتیم و ۲۵۰ فرزند محسنین نیز از خدمات حمایتی این نهاد برخوردارند.

مرکز شهرستان ۹۳ هزار نفری گناباد در ۲۸۷ کیلومتری جنوب مشهد واقع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha