کامرانی‌فر: رعایت مقررات مربوط به نشست‌های مطبوعاتی الزامی است

تهران- ایرنا- سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ و باشگاه‌های کشور اعلام کرد که مقررات مربوط به برگزاری کنفرانس‌های مطبوعاتی را رعایت کنند.

به گزارش ایرنا، حسن کامرانی فر، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال اعلام کرد که در راستای ماده ۵۱ مقررات انضباطی مصوب ۱۳۹۷ در تاریخ ۲۶ تیرماه، در خصوص عدم شرکت سرمربی تیم های فوتبال در نشست‌های مطبوعاتی قبل و بعد از بازی و همچنین عدم رعایت مقررات مربوط به برگزاری کنفرانس های مطبوعاتی و مصاحبه ها و مندرج در آیین نامه برگزاری مسابقات لیگ برتر و دسته اول فوتبال ایران، مصوب ۱۳۹۸ تخلف انضباطی محسوب و بر اساس ماده ۱۱۷ مقررات انضباطی طبق مجازات های مندرج در این مقررات از جمله جرایم نقدی و محرومیت با اشخاص متخلف اعم از سرمربی، مسئول رسانه ای و باشگاه مربوط از سوی ارکان قضایی برخورد خواهد شد.

طی چند هفته اخیر بسیاری از سرمربیان تیم‌های لیگ برتر در نشست خبری قبل از بازی‌ها شرکت نمی‌کنند و همین مساله باعث اعتراض رسانه‌ها شده است. باید دید با این هشدار از سوی فدراسیون فوتبال، در سه هفته پایانی شاهد حضور سرمربیان در کنفرانس‌های قبل از بازی خواهیم بود یا خیر.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha