رییس دادگاه اصل ۴۹ قانون اساسی در غرب کشور معرفی شد

کرمانشاه- ایرنا- روسای پیشین و جدید دادگاه اصل ۴۹ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران در استان‌های کرمانشاه، همدان و ایلام روز شنبه در مراسمی در سرسرای اجتماعات دادگستری کل استان کرمانشاه تکریم و معارفه شدند.

به گزارش ایرنا، رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه روز شنبه در این مراسم که در سالن شهید قدوسی دادگستری استان برگزار شد، عنوان کرد: وظیفه دستگاه قضایی تضمین حقوق مردم و اجرای قانون برگرفته از شرع مقدس است.

«پرویز توسلی‌زاده» افزود: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره در حال بزرگنمایی مشکلات جامعه هستند و می خواهند از این شیوه برای تهدید نظام استفاده  کنند و به همین دلیل تمام خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، باید همه تلاششان را برای اجرای درست، دقیق، قوی و کارآمد وظایف خود به کار گیرند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه همه مسئولان باید پاسخگوی مردم باشند، اظهار داشت: همه ما در برابر گرفتاری مردم عزیز، مسئولیم و موظف به حل مشکلات آنها هستیم و با تمام توان و انگیزه در راه خدمتگزاری و رفع مشکلات مردم قدم برمی داریم.

وی افزود: بهترین شیوه تضمین حقوق مردم و به دنبال آن آزادی حداکثری، در پیروی از ولایت فقیه بوده که مبتنی بر آموزه های دینی است.

رئیس کل دادگستری استان ضمن تقدیر از خدمات صادقانه «شکرالله قلخانی» رئیس پیشین دادگاه اصل ۴۹ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران در استانهای کرمانشاه، همدان و ایلام که به مدت ۱۸ سال در این منصب بودند، برای «محمدبختیار حیدریان» در همین جایگاه، آرزوی توفیق و سربلندی کرد.

در ادامه حجت‌الاسلام حیدری، مدیرکل امور استانهای ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ضمن اشاره به آیه ۳۱ سوره مبارکه مریم، با تقدیر از خدمات شایسته قلخانی اظهار امیدواری کرد حیدریان در سمت جدید منشأ خیر و برکت باشد.

در پایان با اهدای لوح سپاس از شکرالله قلخانی تجلیل شد و محمدبختیارحیدریان به عنوان رئیس جدید دادگاه اصل ۴۹ قانون اساسی جمهوری اسلامی در استان های کرمانشاه، همدان و ایلام منصوب و معارفه شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha