کشتی‌گیر ساحلی ۹۰+ کیلوگرم اردوی انتخابی تیم ملی خط خورد

زنجان - ایرنا - رییس هیات کشتی استان زنجان، گفت: اشکان مردانی به علت عدم حضور در مرحله نخست از اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی توسط سرمربی تیم ملی خط خورد.

عباس محمدی، روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این کشتی گیر لرستانی که در وزن ۹۰+ کیلوگرم به این مرحله از اردوی دعوت شده بود بنا به دلایلی در اردوی یک هفته ای زنجان حاضر نشد.  

وی اظهار داشت: این اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی کشتی ساحلی با حضور ۱۵ کشتی گیر بزرگسال از شامگاه سه شنبه هفته گذشته /۲۲ تیر ماه/ به میزبانی زنجان آغاز شده است و تا ۳۰ تیر ماه نیز جریان خواهد داشت.

محمدی، تصریح کرد: کشتی گیران شرکت کننده در این اردو صبح و بعدازظهر بین ۲ تا ۲/۵ ساعت زیر نظر سرمربی و مربیان تیم ملی تمرین می کنند و بعدازظهر فردا نیز به منظور کسب آمادگی بیشتر، یک جلسه تمرین شنا با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی خواهند داشت.  

رییس هیات کشتی استان زنجان گفت: این اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی کشتی ساحلی با حضور سرمربی، چهار مربی و یک سرپرست در زمین ساحلی مجموعه ورزشی "عادل" واقع در پونک که متعلق به بخش خصوصی بوده و از استاندارد لازم برخوردار است، برگزار می شود و شرکت کنندگان از زمین تمرین، اسکان، غذا و تمرینات، ابراز رضایت می کنند.

محمدی با بیان اینکه همکاری و تعامل "کمال عشق" و "حمید مقدم" مدیر اجرایی این مجموعه ورزشی بسیار خوب و راضی کننده و ستودنی است، افزود: محمد نادری و مسعود نصیری به ترتیب به عنوان سرمربی و سرپرست و وحید درامی مقدم از زنجان و سه نفر نیز از استان های هرمزگان، مازندران و تهران به عنوان مربی در این اردو هستند.

به گزارش ایرنا، محمد زمانی از تهران، علی اکبر زرودی از مازندران و غلامرضا عبدالله پور از گیلان در وزن ۷۰ کیلوگرم، عبدالله شیخ اعظمی از مازندران، حمید الهیان از خراسان شمالی، سعید بکارثانی از تهران، رضا فولادوند از مرکزی و اشکان طاهرخانی از قزوین در وزن ۸۰ کیلوگرم،  سینا عموپور از هرمزگان، اشکان عزیزی و علیرضا صابریان از مازندران و فرهاد غزنوی از سیستان و بلوچستان در وزن ۹۰ کیلوگرم و سجاد بوداغی و سهیل قلی‌پور از مازندران، سجاد رسولی از گیلان، کشتی گیران حاضر در این اردو می باشند.

اردوهای آمادگی و انتخابی تیم ملی کشتی ساحلی ایران با هدف حضور در مسابقات رنکینگ جهانی که از ۱۲ شهریور ماه به مدت یک هفته به میزبانی ایتالیا برگزار خواهد شد، انجام می گیرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha