نماینده نهاوند: ۸.۵ میلیارد تومان برای اجرای طرحهای ورزشی جذب شد

همدان- ایرنا- نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: ۸.۵ میلیارد تومان اعتبار برای احداث ۲ استخر در شهرک طالقانی و سالن ورزشی روستای باباقاسم نهاوند جذب شده است.

به گزارش ایرنا علیرضا شهبازی جمعه شب در نشست تخصصی وضعیت هیات کشتی نهاوند از تأمین اعتبار احداث سه زمین چمن مصنوعی در این شهرستان خبر داد و گفت: این اعتبار از سوی وزارت نفت تامین شده است.

وی ادامه داد: در آینده‌ای نزدیک نیز با وزیر ورزش دیدار خواهیم داشت تا در راستای جذب اعتبارات و تجهیزات ورزشی بحث و تبادل نظر صورت بگیرد.

وی با بیان اینکه بخش خصوصی ظرفیتی کارگشا در حل دغدغه‌ها و موانع ورزشی است و باید با ایجاد زمینه های لازم از این پتانسیل تاثیرگذار بهره مند شد افزود: خیرین ورزش دوست به خوبی می‌توانند در عرصه رشد و تعالی ورزش وارد شوند و باید آن‌ها را در این مسیر ترغیب و با انگیزه کرد.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از اقدام‌های ماندگار و اثرگذار حسین علیمرادیان خیر نیک اندیش نهاوند گفت: علیمرادیان فرزندی از نهاوند است که با دید وسیع و به ‌دوراز دلبستگی‌های دنیوی در استان زبانزد بوده و اقدام‌های وی در توسعه ورزش هرگز از یاد نخواهد رفت.

شهبازی با بیان اینکه هم اکنون مشکلات و تنگناهای مالی وجود دارد و بخش خصوصی می‌تواند در این مسیر به ورزش به خصوص کشتی استان کمک کند، خاطرنشان کرد: البته تلاش‌های خوبی در راستای جذب اعتبارات عمرانی و ورزشی برای استان انجام شده که نتیجه تلاش جمعی مسوولان اجرایی است.

وی با اشاره به حمایت از تیم‌های فوتبال و بسکتبال نهاوند در راستای تامین اسکان و تغذیه، گفت: آمادگی این را داریم از تمامی تیم‌های ورزشی شهرستان نهاوند که به نقاط مختلف کشور اعزام می‌شوند، حمایت کنیم.

شهبازی با بیان اینکه در راستای رفع دغدغه‌های هیات‌های ورزشی شهرستان در تلاش هستیم، گفت: طی چند سال گذشته همواره با ارتباط مؤثر با وزیر ورزش و معاونان برای ورزش شهرستان اعتبارات و تجهیزات نیز جذب شده است.

وی یکی از مشکلات مهم نهاوند را نبود وحدت و همدلی دانست و گفت: این مساله موجب عقب‌ماندگی و بازماندن از توسعه شهرستان شده و پرداختن به حواشی ظلم به جامعه جوانان است.

در این مراسم پیرامون وضعیت ورزش کشتی بحث و تبادل نظر شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha