امام‌جمعه: حل مشکل آب انتقالی به یزد پیگیری شود

یزد- ایرنا- نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه یزد گفت: حل مشکل آب انتقالی به استان با رعایت حق و حقوق مردم پیگیری شود.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله محمدرضا ناصری در خطبه های نمازجمعه این هفته یزد افزود: اگر توسط مسولان ۲ استان یزد و اصفهان به درستی تدبیر شود قطعا مشکل برای همیشه قابل حل است .

وی ادامه داد: در این خصوص تاکنون اقداماتی توسط مسوولان و مردم برای صرفه‌جویی آب و برق اقدام شده ولی باید همه در کنار هم با رعایت مقررات اقدام موثر و مناسب داشته باشند.

امام‌جمعه یزد با اشاره اینکه تامین آب شرب و کشاورزی نیاز مردم یزد است و باید در این خصوص با وجود پیگیری و اقداماتی که شده باز موضوع توسط مسوولان حل و فصل شود.گفت: اگر تدبیر درست در یزد و اصفهان صورت گیرد قطعا مردم ۲ منطقه از آب برخوردار می‌شوند و شاهد حل مشکلات و رسیدن به راه حل می‌شویم.

امام‌جمعه یزد به وجود گرانی و فشار بر مردم و اقشار آسیب‌پذیر جامعه در شرایط کنونی اشاره کرد و یادآور شد: باید مسوولان برای پیشگیری از افزایش قیمت‌ها کار نظارت را جدی انجام دهند.

ناصری به روزهای مبارک عرفه امام‌حسین (ع) و عید قربان و عید سعید غدیرخم اشاره کرد و استفاده  معنوی از آن را بنحو مناسب خواستار شد.

    

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha