مطهری: به دنبال مقصر نمی گردیم

تهران- ایرنا- مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی را باختیم اما دنبال مقصر نیستیم و مسیرمان را ادامه می دهیم.

به گزارش ایرنا، حمید مطهری بعد از شهرآورد تهران در جام حذفی که منجر به شکست پرسپولیس شد، افزود: بازی را واگذار کردیم اما دنبال مقصر نیستیم و ایرادی هم ندارد. بازی برد و باخت دارد و ما امروز نتیجه را واگذار کردیم.

وی ادامه داد: تمام تلاشمان را کردیم در این بازی برنده باشیم، اما نشد. وقتی کار به ضربات پنالتی کشیده می شود تمرکز بازیکنان بسیار تاثیرگذار است و این بازیکنان هستند که باید در لحظه تصمیم درستی را بگیرند. 

مربی تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: در یورو هم دیدیم بهترین بازیکنان دنیا هم ضربات پنالتی را خراب می کنند و این ایرادی ندارد، بازی را باختیم و مسوولیت آن را قبول می کنیم و به دنبال مقصر هم نیستیم.

مطهری در مورد پرداختی بازیکنان پرسپولیس هم افزود: با ۱۰ درصدی که بازیکنان دریافت کردند مجموع آن به ۷۰ درصد رسید اما ربطی به بازی ندارد، مجموعه تیم کار خودش را انجام می دهد. برای این بازی به این چیزها فکر نکردیم و دنبال مقصر هم نباشید. ما مسوولیت کارمان را بر گردن می گیریم.

تیم فوتبال استقلال موفق شد در ضربات پنالتی پرسپولیس را از پیش رو بردارد و  به مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال کشور صعود کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha