۲۴ تیر ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۲۲
کد خبرنگار: 843
کد خبر: 84404963
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

پنجمین ورزشکار کرونایی در توکیو شناسایی شد

تهران- ایرنا- پنجمین ورزشکار کرونایی در توکیو شناسایی شد. این ورزشکار روز گذشته وارد ژاپن شده اما ملیت وی هنوز اعلام نشده است.

به گزارش ایرنا؛ این درحالی است که پیش از این چهار ورزشکار (۲ نفر از اوگاندا، یک ورزشکار از صربستان و یک نفر از رژیم اشغالگرقدس) نیز تست کرونای آنها مثبت اعلام شده بود.

کمیته بین المللی المپیک روز گذشته مدعی شده بود که از مجموع ۸ هزار ورزشکاری که وارد توکیو شده‌اند، تنها تست سه نفر مثبت بوده است.

همچنین تاکنون تست پنج نفر از جمله چهار پیمانکار و یک مقام منصوب به بازیهای ۲۰۲۰ به‌عنوان پرسنل بازی‌ها مثبت اعلام شده است.

کرونا همچنین تیم هفت نفره راگبی مردان آفریقای جنوبی را درگیر کرده و و با مثبت شدن آزمایش آنان در هنگام پرواز به توکیو، این تیم به صورت قرنطینه در هتل اسکان داده شده‌اند.

مثبت شدن ماساژور تیم زنان روسیه و قرنطینه ۲ روزه وی همراه با تست مثبت ۷ تن از کارکنان هتلی در هاماماتسو از دیگر اخبار این روزها و پیش از شروع سی و دومین دوره بازی‌های المپیک توکیو است.

علاوه بر مثبت شدن تست کرونای این افراد در توکیو، اعزام تیم پناهندگان به دلیل درگیری یکی از اعضا این تیم به کرونا به تاخیر افتاده است.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha