تحقق سازمان مشارکتی نوید بخش توسعه و رونق اقتصادی است

کیش - ایرنا - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: تحقق سازمان مشارکتی نوید بخش توسعه، پیشرفت و رونق اقتصادی در این منطقه آزاد تجاری است.

به گزارش ایرنا ، جعفر آهنگران روز پنجشنبه در جمع سرمایه گذاران  اظهار داشت: فعالان اقتصادی ذینفعان اصلی سازمان مشارکتی هستند و بهره‌گیری از تجارب و دانش فنی آنان در تغییر ساختارها می تواند این منطقه را به یک شرایط مطلوب برساند.

وی با اشاره به ضرورت بازنگری زیرساخت های مختلف جزیره کیش افزود: توسعه زیر ساخت های انرژی،کاهش نرخ بلیت هواپیما، واردات خودرو از جمله برنامه های مهم سازمان منطقه آزاد کیش است.

رییس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد کیش با بیان این که هیچ برهه زمانی با دهه نخست شکل گیری منطقه آزاد کیش قابل مقایسه نیست، گفت: در راستای دستیابی به اهداف و سیاست های کلان سازمان گام های موثری جهت ارتقا سطح کیفی خدمات و استاندارد سازی در حوزه های مختلف برداشته می شود.

وی یادآور شد: برنامه مدون برای ترسیم آینده روشن کیش و تغییر اساسی در رویکرد و ساختار مناطق آزاد تدوین می شود تا در آینده نزدیک شاهد اقدامات موثر و کارآمدی در منطقه آزاد کیش باشیم.

آهنگران اولویت شمردن جزیره کیش به منافع شخصی را از مولفه های مهم حمکروایی محلی اعلام کرد و افزود: دغدغه اصلی تمام فعالان اقتصادی در گرو منافع جزیره است و این اقدام ارزشمند سبب فراهم شدن زمینه توسعه و پیشرفت کیش خواهد شد.

این جلسه با محوریت تحقق سازمان مشارکتی، بازنگری در توسعه زیرساخت ها، سفر ارزان به کیش، حکمروایی محلی، معافیت های مالیاتی، گسترش فعالیت های رسانه ای صدا و سیما، تسریع در فرایندهای اداری برگزار شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha