سرمربی تیم فوتسال فرش آرا: تلاش می‌کنیم رتبه سوم جام را کسب کنیم

مشهد- ایرنا- سرمربی تیم فوتسال فرش آرای مشهد گفت: بودجه و وضعیت باشگاه ما به گونه‌ای نیست که قهرمان شویم اما تلاش می‌کنیم دست کم به رتبه سوم جام دست پیدا کنیم.

مجید مرتضایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تمرینات تیم خود را از ۱۰ روز قبل آغاز کرده ایم و فصل ١۴٠٠ لیگ برتر فوتسال نیز از ۱۴ مرداد آغاز می‌شود و در نخستین بازی خود به دیدار تیم تازه صعود کرده فولاد زرند کرمان خواهیم رفت.

وی با بیان این که روند تیم ما رو به جلو است ادامه داد: چندین بازیکن از تیم ما جدا شده اند از جمله خزایی که هفت سال و رستمی و جعفری دست کم سه سال در تیم ما بازی کردند و فصل آتی در تیمهای دیگر به میدان می‌روند.

سرمربی تیم فوتسال فرش آرای مشهد گفت: در این مدت سه بازیکن جدید تاکتیک پذیر، جوان و جویای نام هم به تیم ما پیوستند و با این وجود این تغییرات در روند آماده سازی تیم تاثیر منفی دارد و چندین بازی طول می‌کشد تا تیم یک دست شود.

مرتضایی در خصوص سرمایه گذاری باشگاه فرش آرا در رده سنی پایه هم افزود: با توجه به بودجه باشگاه، باید بتوانیم پشتوانه سازی خوبی داشته باشیم و هم اینک از ۱۲ بازیکن ما ۹ نفر در رده سنی امید فرش آرا بودند.

وی ادامه داد: باید در زمینه بازیکن سازی کار کنیم تا هزینه‌های باشگاه خیلی کمتر شود. وقتی در رده‌های سنی پایین‌تر مثل رده نونهالان، نوجوانان و جوانان کار کنیم تا زمانی که به رده امید و بزرگسال می‌رسند به طور قطع ستاره خواهند شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha