عناوین روزنامه‌های بیست و سوم تیرماه خراسان رضوی

روزنامه‌های خراسان رضوی روز چهارشنبه بیست و سوم تیرماه ۱۴۰۰ مطالب متنوعی منتشر کردند که عنوان‌های برجسته آنها مرور می‌شود.

روزنامه خراسان:

این روزنامه در تیتر نخست خود عنوان "این زخم‌های عمیق!" را منتشر کرد و در زیر آن نوشت: تداوم روند افزایشی طلاق و کم رغبتی به ازدواج، وضعیت نگران‌کننده هزاران کودک کار، افزایش سرقت‌های خرد، کاهش سن اعتیاد و بحران افزایش حاشیه نشینی؛ اینها فقط ۵ آسیب مهم اجتماعی  است که در دومین پرونده بررسی عملکرد ۸ ساله دولت به آن پرداخته‌ایم و دولت سیزدهم باید برای آن چاره اندیشی کند .

عکس نخست روزنامه خراسان با عنوان "جنجال اظهارات غیربهداشتی !" تصویری از وزیر بهداشت است.

ویژه‌نامه استانی خراسان:

این ویژه‌نامه استانی در تیتر نخست خود نوشت: تحصیل ۶۰ هزار دانش آموز اتباع در خراسان رضوی

عکس نخست ویژه‌نامه استانی خراسان نیز تصویری از هدیه جهیزیه آستان قدس رضوی به جوانان مناطق محروم است با این عنوان: هدیه‌ای از سرای رضوی

روزنامه قدس:

این روزنامه در تیتر نخست خود نوشت: مخاطرات دخل و خرج ۱۴۰۰ برای دولت سیزدهم

عکس نخست روزنامه قدس با عنوان"مسابقه اسراف برق در روز روشن"، تصویری مرتبط از بی‌توجهی برخی اصناف به الگوی مصرف در شرایط بحرانی است.

ویژه‌نامه قدس استان خراسان رضوی:

این ویژه‌نامه استانی هم در تیتر نخست خود همانند ویژه نامه استانی روزنامه خراسان  عنوان "هدیه ای از سرای رضوی" را منتشر کرد.

عکس نخست ویژه‌نامه استانی قدس نیز با عنوان "افزایش ۵۰ درصدی تسهیلات اشتغال‌زایی معلولان" تصویری مرتبط در این زمینه است.

روزنامه شهرآرا:

این روزنامه در تیتر نخست خود با اشاره به طرح شناسایی کودکان کار و خیابان با اسکن عنبیه چشم در مشهد عنوان "چشمهایت تو را می‌شناسانند" را منتشر کرد.

عکس نخست روزنامه شهرآرا نیز با عنوان "هادی تاریخ معاصر"، تصویر نقاشی شده دکتر عبدالهادی حائری، استاد دانشکده ادبیات دانشگاه فردوسی مشهد است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha