آتش‌سوزی انبار ضایعات پتروشیمی شهید تندگویان مهار شد

اهواز - ایرنا - آتش‌سوزی انبار ضایعات پتروشیمی شهید تندگویان در بندر امام خمینی(ره)، با حضور به موقع تیم‌های آتش نشانی و امداد، بدون خسارت مالی و تلفات انسانی مهار و تولید این مجتمع پتروشیمی طبق برنامه در تمامی واحدهای فرآیندی و عملیاتی در جریان است.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل پتروشیمی شهید تندگویان، انبار ضایعات پتروشیمی شهید تندگویان که شامل نخاله‌های پالت‌های چوبی و پلاستیکی بود، به دلیل گرمای بیش از حد هوا دچار آتش سوزی شده که با حضور به موقع تیم‌های آتش‌نشانی و امدادی، این آتش مهار شد.

 تولید هم‌اکنون در تمامی واحدهای فنی و عملیاتی پتروشیمی شهید تندگویان مطابق با برنامه در حال انجام بوده و آتش سوزی انبار ضایعات اختلالی در فرآیند تولید این واحدها ایجاد نکرده است.

لازم به ذکر است با توجه به اینکه در انبار ضایعات، مواد بازیافتی پلاستیکی وجود داشته، سوختن ضایعات پلاستیکی و لاستیک منجر به شکل‌گیری دود سیاه در منطقه شد که با مهار آتش این دود سیاه هم به زودی از بین خواهد رفت.

مجتمع پتروشیمی شهید تندگویان که در سایت چهار منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندر امام‌خمینی(ره) در جنوب خوزستان قرار دارد، در سال ۱۳۷۷ در شمال غرب خلیج فارس احداث شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha