تمرکز بر مدیریت دانش با هدف افزایش کیفیت و کارایی ضروری است

ارومیه - ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: تمرکز بر مدیریت دانش با هدف افزایش کیفیت و کارایی و کاهش زمان و هزینه ضروری است که دانشگاه علمی کاربردی می‌تواند از این موضوع برای ارتقا و بهره‌وری بیشتر استفاده کند.

نادر صادقی روز سه‌شنبه در آیین بهره‌برداری از ساختمان جدید دانشگاه علمی کاربردی آذربایجان‌غربی اظهار داشت: یکی از موضوعاتی که در این دانشگاه بایستی بر آن توجه شود موضوع تمرکز بر مدیریت دانش است که بر ارتقای سطح دانش و مهارت دانشجویان شاغل نیز تاثیرگذار باشد.

وی افزود: در این خصوص، شاغلین یک سازمان مهم‌ترین موضوع به شمار می‌روند که با توجه به ذخیره تجربیات در اسناد کاغذی، حافظه اشخاص و رایانه‌ها، دانشگاه علمی کاربردی باید بتواند با استفاده از مدیریت دانش، پایه گذار انتقال این دانش‌ها و مهارت‌ها شود ضمن اینکه اهمیت این موضوع در قالب مشاغل با مهارت‌های بیشتر نیز نمود دارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی ادامه داد: دانشگاه علمی کاربردی برای افزایش مهارت شاغلین باید با فناوری‌های روز خود را تطبیق دهد و همچنین سازمان‌های مختلف برای افزایش بهره‌وری باید از این موضوع بهره گیرند که این دانشگاه می‌تواند پیشرو باشد.

ظهر امروز با حضور رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور، ساختمان اداری جدید این دانشگاه در ارومیه به بهره برداری رسید.

عملیات احداث این ساختمان در زمینی به مساحت ٢ هزار و ۵٧٠ متر مربع در سال ۹۶ آغاز شده بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha