سالن ورزشی ۶ هزار نفره شیراز پس از ۱۳ سال انتظار، افتتاح می‌شود

شیراز-ایرنا- سالن ورزشی ۶ هزار نفری شیراز سرانجام ۲۴ تیر ماه با حضور معاون وزارت ورزش و جوانان افتتاح و به انتظار ۱۳ ساله مردم فارس پایان داده می شود.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا، گفت: این سالن به صورت کامل آماده بهره برداری است و هیچ مشکلی از نظر تاسیساتی ندارد و همزمان با این طرح بزرگ، ۱۲ پروژه دیگر ورزشی در شهرستان های دیگر استان فارس افتتاح می شود.

عباس حاجی زاده ادامه داد: سالن ۶ هزار نفری با اعتبار ۹۸ میلیارد تومان از بودجه طرح های ملی و همچنین ۱۲ پروژه دیگر با هزینه ۳۴ میلیارد تومان به بهره برداری می رسند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا سالن ۶ هزار نفره کاملا تکمیل شده است که افتتاح شود و به سرنوشت ورزشگاه ۵۰ هزار نفره پارس که افزون بر  ۷۰ مشکل دارد دچار نمی شود، اظهار داشت :  از زمانی که مسئولیت اداره کل ورزش و جوانان  بر عهده گرفتم هیچ طرحی بدون اینکه کامل نشده باشد تحویل نگرفته ایم و  سالن ۶ هزار نفره از این قاعده جدا نیست.

سالن ۶ هزار نفره شیراز پس از ۱۳ سال انتظار، افتتاح می‌شود
کف پوش سالن به تایید فدراسیون جهانی فوتبال رسیده است 

این مقام مسئول افزود: کف پوش این سالن با کیفتی استاندارد به تایید فدراسیون  جهانی فوتبال رسیده است و شرکت سازنده نیز به تایید شرکت توسعه مکان های  وزارت ورزش و جوانان رسیده است.

حاجی زاده ادامه داد: محوطه سازی اطراف این سالن انجام و حدود ۲۰۰ اصله درخت برای ایجاد فضای سبز کاشته شده است و پنجشنبه در ساعت ۱۱با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان و استاندار فارس به بهره برداری می رسد و آماده میزبانی رقابت های مهم داخلی و خارجی هستیم.

داستان سالن ۶ هزار نفره    

سالن ۶ هزار نفره شیراز از مصوبات سفر سال ۸۷ رهبر معظم انقلاب به استان فارس است که در بزرگراه حسینی الهاشمی در غرب شیراز احداث شده است.

این سالن قرار بود سال ۹۱ به بهره برداری برسد اما تا سال ۹۴ این پروژه تعطیل شد و در سال ۹۵ ، عملیات ساخت این سالن ورزشی دوباره آغاز شد و ۲۵ تیر ماه ۱۴۰۰   به بهره برداری می رسد.

سالن ۶ هزار نفره شیراز پس از ۱۳ سال انتظار، افتتاح می‌شود
این سالن از مصوبات سفر سال ۸۷ رهبر معظم انقلاب به شیراز است 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha