۲۲ تیر ۱۴۰۰، ۱۳:۱۰
کد خبرنگار: 2298
کد خبر: 84402546
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

حدادی: به دنبال کسب مدال المپیک توکیو هستم

۲۲ تیر ۱۴۰۰، ۱۳:۱۰
کد خبر: 84402546
حدادی: به دنبال کسب مدال المپیک توکیو هستم

تهران- ایرنا- دارنده سهمیه در المپیک توکیو گفت: با توجه به برخی مشکلات و آسیب دیدگی‌ها به دنبال کسب مدال و خوشحالی مردم کشورم در المپیک خواهم بود.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا، احسان حدادی در مراسم تجلیل از ورزشکاران المپیکی که در اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد، افزود: تجلیل از ورزشکاران اقدامی ارزشمند است که مسوولان پیش از اعزام  قهرمانان به المپیک انجام می دهند.

وی با بیان اینکه این رسم بسیار زیبا و ارزشمند است، گفت: تمام سعی خود را خواهم کرد تا یک افتخار دیگر برای کشورم کسب کنم.

دارنده نشان نقره ایران در رشته دو و میدانی بازی‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن، افزود: امسال چهارمین دوره حضورم در بازی‌ها المپیک است که ۲ دوره از این رقابت به دلیل آسیب دیدگی نتوانستم مدال ارزشمندی را برای کشورم بدست آورم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه خیلی از پیشکسوتان، حدادی را یکی از شانس‌های مدال آوری در المپیک توکیو می‌دانند، گفت: با توجه به آسیب دیدگی از ناحیه کمر و درمان آن از ۲ ماه پیش سعی دارم با برطرف کردن آن و فیزیوتراپی این مشکل را رفع کنم و با تلاش بتوانم جایگاه ارزشمندی را برای کشورم به دست آورم.

به گفته حدادی، رقابت در این رشته از ۲ هفته دیگر (۹مرداد) آغاز می‌شود.

تهران دارای ۱۵ سهمیه المپیک در ۱۰ رشته و ۹ سهمیه پارالمپیک است.

مسابقات توکیو به علت شیوع کرونا با یک سال تاخیر از ابتدای مرداد ماه آغاز می‌شود و ایران دارای ۶۸ سهمیه در ۱۶ رشته ورزشی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha