مسابقات والیبال نوجوانان کشور با میزبانی استان سمنان به تعویق افتاد

سمنان- ایرنا- رئیس هیات والیبال استان سمنان گفت: مسابقات لیگ دسته یک نوجوانان دختر و لیگ دسته سه نوجوانان پسر که قرار بود به میزبانی استان سمنان برگزار شود، به دلیل اوج‌گیری ویروس کرونا و با دستور فدراسیون به تعویق افتاد.

امیرحسین صادقی روز سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا ابراز داشت: پیش از این قرار بر این بود که این مسابقات امروز سه‌شنبه ۲۲ تیر در بخش پسران آغاز شود و با تعویق ایجاد شده، برگزاری آن به مردادماه موکول شد.

وی افزود: مسابقات والیبال دسته یک دختران با ۱۲ تیم و مسابقات والیبال دسته سه پسران با ۱۳ تیم از مناطق مختلف برگزار می‌شود.

وی یادآور شد: مسابقات دختران نیز قرار بود از شنبه آینده در شهرستان شاهرود برگزار شود.

به گزارش ایرنا و به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان سمنان، از ابتدای بروز و شیوع بیماری کرونا تاکنون ۲۹ هزار و ۴۰۲ مورد مثبت ابتلا به ویروس کرونا بر اساس معیارهای تشخیصی آزمایشگاهی PCR در مجموعه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان شناسایی شدند.

در ۲۴ ساعت گذشته (از بیست و یکم الی بیست و دوم تیر ۱۴۰۰) ۲۷ بیمار مثبت جدید مبتلا به کووید۱۹ در شهرستان تابعه دانشگاه و در مراکز درمانی بستری شدند و بدین ترتیب مجموع بیماران بستری شده در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه از ابتدای بروز و شیوع ویروس کرونا تاکنون به ۶ هزار و ۸۸۹ نفر رسید و ۲۲ هزار و ۵۱۹ بیمار نیز به صورت سرپایی درمان شدند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha