بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌ها و دستاوردهای علمی برای خدمت به مردم

تهران- ایرنا- زیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در پیامی، ۲۲ تیرماه روز فناوری اطلاعات را به همه فعالان و تلاشگران این عرصه تبریک گفت و بر بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌ها و دستاوردهای علمی در راستای خدمت‌رسانی به جامعه هدف این وزارتخانه و ارتباط مستمر با اقشار مختلف تاکید کرد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی،  در متن پیام محمد شریعتمداری آمده است: در شرایط حاضر که جهان با سرعت زیادی در حال پیشرفت است، فناوری اطلاعات بخش اجتناب ناپذیر زندگی امروز بشر به عنوان موتور محرکه و شتاب دهنده در تمامی زمینه های زندگی نمود پیدا کرده است.

وی در بخش دیگری از پیام خود به اهمیت تکنولوژی در توسعه و پیشبرد اهداف زندگی انسان اشاره کرد و افزود: درهم تنیدگی فناوری اطلاعات به گونه ای است که همه امور زندگی روزمره و کسب و کارها، وابستگی بسیار زیادی به آن پیدا کرده و آن را تسهیل کرده است.

 شریعتمداری با اشاره به بهره مندی این وزارتخانه از خدمات الکترونیک به روز و پیشرو بودن آن در این حوزه، تصریح کرد: مرکز توسعه فناوری اطلاعات، این وزارتخانه توانسته در ارزیابی های مختلف از جمله توسعه خدمات الکترونیک در میان وزارتخانه ها و دستگاه های مختلف، رتبه اول را به دست آورد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha