ماجدی: از مسایل پشت پرده خبردار نیستم

تهران- ایرنا- رییس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال گفت: مسوولیت تیم‌های پایه در اختیار کمیته جوانان است و از مسائل پشت پرده آن خبردار نیستیم. اگر قصد دارند مسوولیت این کار را به «مهدی مهدوی‌کیا» بسپارند، کلید این کمیته را در اختیار روسا قرار می‌دهم.

به گزارش ایرنا، «میرشاد ماجدی» امروز (سه‌شنبه) در گفت و گویی با رادیو ورزش در مورد «مهدی مهدوی‌کیا» به عنوان سرمربی این تیم اظهار داشت: مسابقات تیم المپیک در پیش است و فدراسیون تصمیم داشت برنامه‌ریزی در خصوص این تیم هرچه زودتر انجام شود و به همین دلیل نیز مذاکراتی با «مهدی مهدوی‌کیا» انجام شد و او هم به صورت تلویحی موافقت خود را اعلام کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا از ادعای رییس فدراسیون مبنی بر اینکه مهدوی‌کیا قرار است در همه رده‌ها کنار تیم‌های ملی باشد، خبر دارد یا خیر؟ گفت: تا کنون در این خصوص صحبتی نشده و این موضوع را از رسانه‌ها شنیدم. کمیته جوانان وظیفه‌اش هماهنگ کردن تیم‌های پایه است و من به عنوان مسوول این کار تلاش می‌کنم؛ مگر اینکه «شهاب‌الدین عزیزی خادم» رییس فدراسیون فوتبال تصمیم دیگری داشته باشد. 

ماجدی افزود: در یک اقلیم، دو حاکم نمی‌توانند کار کنند. اگر رییس فدراسیون قصد دارد این کار را به مهدوی‌کیا بسپارد، من کلید این کمیته را در اختیار روسا قرار می‌دهم و به عنوان عضو هیات رئیسه تمام تلاش خود را به کار می‌گیرم تا به فوتبال کشور خدمت کنم.

رییس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال در پاسخ به این پرسش که آیا با عزیزی‌خادم اختلاف نظر دارد یا خیر، بیان کرد: اختلاف نظری وجود ندارد. در جلساتی که داشتیم، اختیارات تیم‌های پایه در اختیار کمیته جوانان است و ما از مسائل پشت پرده آن خبردار نیستیم. اگر علاقه دارند این کمیته را در اختیار دیگران قرار دهند که هیچ، وگرنه که با قدرت به کار خود ادامه خواهیم داد. 

وی درباره برنامه آماده‌سازی برای استعدادیابی در فوتبال کشور گفت: در کمیته جوانان برای چنین برنامه استعدادیابی، ۱۲۴ ساعت وقت گذاشتیم و این برنامه را به هیات رئیسه ارائه کردیم که اگر آنها این برنامه را تصویب کنند، تا مهر و آبان ماه استعدادیابی در کل کشور انجام خواهد شد. در این صورت دست دلال‌ها در استعدادیابی قطع می‌شود و به جرأت می‌گویم برای تیم‌های زیر ۱۵ و ۲۰ سال حداقل ۶۰ بازیکن آماده در اختیار تیم‌های ملی قرار خواهد گرفت. 

ماجدی در خصوص وظایف باشگاه‌ها در استعدادیابی گفت: باشگاه‌ها باید تامین‌کننده بازیکنان تیم‌های ملی باشند اما در ایران این موضوع برعکس است. از باشگاه‌ها خواستیم که بهترین‌ استعدادهای خود را به هیات‌های استانی معرفی کنند اما ما نمی‌توانیم منتظر آنها بمانیم و باید خودمان دست به کار شویم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha