اردوی انتخابی تیم ملی کشتی ساحلی بزرگسالان در زنجان آغاز شد

زنجان - ایرنا - مرحله نخست اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی کشتی ساحلی رده سنی بزرگسالان ایران، شامگاه سه شنبه /۲۲ تیر ماه/ به میزبانی زنجان آغاز شد.

رییس هیات کشتی استان زنجان گفت: ۱۶ ورزشکار منتخب و برتر از استان های مختلف در این مرحله از اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی که تا ۳۰ تیر ماه جاری ادامه خواهد داشت حضور دارند که چند کشتی گیر زنجانی نیز به منظور انجام تمرینات به جمع این ورزشکاران پیوسته اند.

عباس محمدی، افزود: این اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی کشتی ساحلی مردان بزرگسال با حضور سرمربی، چهار مربی و یک سرپرست در زمین ساحلی مجموعه ورزشی "عادل" واقع در پونک که متعلق به بخش خصوصی بوده و از استاندارد لازم برخوردار است، برپا شده است.

وی اظهار داشت: محمد نادری و مسعود نصیری به ترتیب به عنوان سرمربی و سرپرست و وحید درامی مقدم از زنجان و سه نفر نیز از استان های هرمزگان، مازندران و تهران به عنوان مربی در این اردو هستند.

محمدی افزود: محمد زمانی از تهران، علی اکبر زرودی از مازندران و غلامرضا عبدالله پور از گیلان در وزن ۷۰ کیلوگرم، عبدالله شیخ اعظمی از مازندران، حمید الهیان از خراسان شمالی، سعید بکارثانی از تهران، رضا فولادوند از مرکزی و اشکان طاهرخانی از قزوین در وزن ۸۰ کیلوگرم،  سینا عموپور از هرمزگان، اشکان عزیزی و علیرضا صابریان از مازندران و فرهاد غزنوی از سیستان و بلوچستان در وزن ۹۰ کیلوگرم و سجاد بوداغی و سهیل قلی‌پور از مازندران، سجاد رسولی از گیلان و اشکان مردانی از لرستان در وزن ۹۰+ کیلوگرم، کشتی گیران حاضر در این اردو می باشند.

سرمربی تیم ملی کشتی ساحلی کشور نیز گفت: این اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی با هدف حضور در مسابقات رنکینگ جهانی که از ۱۲ شهریور ماه به مدت یک هفته به میزبانی ایتالیا برگزار خواهد شد، انجام می گیرد.

وی، تصریح کرد: قرار بود مرحله نخست اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی نوجوانان و جوانان نیز به منظور انتخاب کشتی گیران شایسته تر و کسب آمادگی بیشتر جهت حضور توانمند در مسابقات جهانی رومانی در زنجان برپا شود که متاسفانه به دلیل نبود حامی مالی مناسب، منتفی شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha