معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان:‌همه ایرانیان سرباز جنگ نرم باشند

سنندج‌ - ایرنا - معاون فرهنگی سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: هر ایرانی چه مسلمان و چه غیر مسلمان موظف است سرباز جنگ نرم باشد و برای حفظ ایرانیان از فتنه‌ها تلاش کند.

به گزارش ایرنا معصومه حکیمیان شامگاه دوشنبه در همایش حافظان حریم خانواده در پارک آی تی سنندج اظهار داشت: در هر سمت و شغل و تحصیلات اگر تمامی ۸۰ میلیون ایرانی برای حل مشکلات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی خود را تنها کسی بداند که کاری انجام دهد به سرعت مشکلات ما حل خواهد شد.

وی تاکید کرد: اکنون ایران نیازمند ۸۰ میلیون شهید سلیمانی برای مقابله با جنگ نرم خانمان‌سوز و برانداز است چرا که برازنده جامعه ایرانی، از دست رفتن حیا و حریم عفت بین خانواده، افزایش طلاق و کاهش ازدواج نیست.

حکیمیان یادآور شد: ما مادران قوی و فهیم و توانمند لازم داریم که فرزندانی سرآمد و فاخر را برای این سرزمین تربیت کنند چرا که ما در حرکت به سمت تمدن نوین اسلامی هستیم و این تمدن به انسان‌های بزرگی نیاز دارد.

وی با بیان اینکه محور تربیت در جامعه زن است و منحوس‌ترین نقشه‌ها را برای زنان جامعه می‌کشند اضافه کرد: جهاد امر به معروف و نهی از منکر هم توسط همین زنان صورت می‌گیرد.

معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان کشور یاداور شد: اینکه ۱۴ میلیون جوان مجرد در حکومت اسلامی زندگی کنند به هیچ وجه برازنده ما نیست و آنها حق دارند پدرشدن و یا مادرشدن را تجربه کنند و ما باید مشکلات و موانع را حل کنیم.

وی افزود: برای داشتن خانواده‌ای خوشبخت در ایران، بالارفتن آمار ازدواج، پایین آمدن آمار طلاق، افزایش جمعیت، دیده‌شدن حیا و عفت در رفتار و گفتار و پوشش‌ها و رخت بربستن اعتیاد از جامعه ضروری است.

حکیمیان با تاکید بر اینکه باید بدانید جنگی که به آن جنگ نرم می‌گوییم، طولانی‌ترین، وسیع‌ترین و جهانی‌ترین جنگ دنیاست ادامه داد: جنگ نرم از ابتدای خلقت و زمانی که شیطان تمرد کرد و قسم خورد که کل انسان‌ها جز کسانی که برای خدا نفس می‌کشند را به گمراهی بکشاند، شروع شد.

وی گفت: فتنه‌های صهیونیست در ۲۰۰ سال قبل به طور جدی به ترویج بی‌بندوباری، ترویج مصرف مشروبات الکی، ترویج ربا، ترویج مواد مخدر و ترویج تولد فرزندان نامشروع پرداختند. 

حکیمیان با بیان اینکه ۷۰۰ سال اسلام حاکم مطلق آندلس بود اما جوانان قوی و مصمم و فرهیخته مسلمان را عیاش و بی‌بند و بار کردند و اسلام را به بیرون پرت کردند تاکید کرد: اگر دیر بجنبیم بلایی که در آنجلس سر اسلام آوردند سر ما هم می‌آورند و لذا باید تلاش کنیم چون حرمت تمامی ادیان آسمانی را شکسته‌اند و احکام اسلامی در جهان رعایت نمی‌شود.

معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان کشور اضافه کرد: هر جایی دشمنان در جنگ نظامی نتیجه نگرفتند، هجمه نرم را ۱۰۰ برابر کردند که بعد از شکست در جنگ هشت ساله نیز این اتفاق افتاد.

وی یادآور شد: زنان کردستان سرآمد شیرزنان ایران در دفاع مقدس بودند که هزاران زن کرد غیرت زن ایرانی را به رخ جهانیان کشیدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha