۱۰ هکتار از اراضی ملی خفر فارس از زمین‌خواران بازپس گرفته شد

شیراز-ایرنا-در راستای حفظ و صیانت از حقوق بیت المال و جلوگیری از زمین‌خواری بیش از ۱۰ هکتار از اراضی ملی شهرستان خفر از دست متصرفان آزاد و به بیت المال بازگردانده شد.

به گزارش دریافتی ایرنا از روابط عمومی منابع طبیعی فارس،کورش فرشید نسب رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان خفر با اشاره به همکاری نیروهای یگان حفاظت اداره منابع طبیعی شهرستان خفر و همکاری عوامل پاسگاه این منطقه گفت: با هدف حفظ و صیانت از انفال و عرصه‌های منابع طبیعی انجام اراضی تصرفی به استناد تبصره ذیل ماده ۵۵ قانون حفاظت و بهره‌برداری از جنگل‌ها و مراتع و با اخذ دستور قضایی شهرستان خلع ید و به دولت برگشت داده شده است.
وی افزود: در این راستا نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی این اداره ضمن نظارت و گشت زنی مستمر بر اراضی ملی اجازه هیچ‌گونه دخل،تخریب و تصرف و ساخت ‌و ساز غیر مجاز را به افراد سودجو و فرصت‌طلب نداده و با متصرفان قاطعانه برخورد خواهند کرد.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان خفر از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخریب و تصرف در اراضی ملی مراتب را از طریق تلفن رایگان و شبانه روزی ۱۵۰۴ یگان امداد جنگل و مرتع اطلاع دهند.
شهرستان خفر در فاصله ۱۸۵ کیلومتری از جنوب شرق شیراز قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha