معرفی داوران بخش «فیلم سینمایی بلند» مسابقه کانون

تهران- ایرنا- کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هیأت‌داوران بخش فیلم سینمایی بلند پنجمین مسابقه فیلمنامه و نمایشنامه کودک و نوجوان را معرفی کرد.

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، فرشته طائرپور کارگردان، تهیه‌کننده سینما، مجری طرح و فیلمنامه‌نویس، غلامرضا رمضانی کارگردان، فیلمنامه‌نویس و تدوینگر حوزه کودکان و نوجوانان، ایرج طهماسب کارگردان، فیلمنامه‌نویس، مجری تلویزیون، هنرپیشه و عروسک‌گردان، ابراهیم فروزش‌ کارگردان و فیلمنامه‌نویس و مهدی جعفری کارگردان، مدیر فیلمبرداری و مستندساز، هیأت داوران بخش فیلم‌های سینمایی بلند این مسابقه را تشکیل می‌دهند.

هیأت داوران بخش فیلم سینمایی بلند، ‌۴۲ فیلمنامه‌ برتر که در مرحله‌ اول پنجمین مسابقه فیلمنامه و نمایشنامه کودک و نوجوان از سوی هیأت انتخاب اعلام شده بود، را داوری کردند.

پنجمین مسابقه‌ فیلمنامه و نمایشنامه‌ کودک و نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در ۲ مرحله صورت گرفت، ابتدا طرح‌های ارسالی با توجه به شرایط مسابقه از سوی هیات انتخاب بررسی و آثار برتر معرفی شد.

همچنین در مرحله دوم صاحبان آثار برتر یک ماه فرصت داشتند تا نسخه اصلی فیلمنامه‌ خود را برای داوری پایانی به دبیرخانه مسابقه ارسال کنند.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha