مسابقه عکاسی "دختران آفتاب" در قزوین برگزار می شود

قزوین - ایرنا - معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین گفت: مسابقه عکاسی با عنوان "دختران آفتاب" به مناسبت هفته ملی عفاف و حجاب در شهر قزوین برگزار می شود.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، محمد درافشانی با اعلام این مطلب افزود:والدین و علاقمندان به شرکت در مسابقه  عکاسی "دختران آفتاب" می توانند از دختران محجبه خود با زیباترین و جدیدترین پوشش های ایرانی اسلامی طراحی شده ( اعم از چادر،شال و روسری، مانتو اداری و . . . )عکاسی کنند و به دبیرخانه مسابقه ارسال کنند.

وی از مشارکت سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین با بنیاد ملی عفاف و حجاب در تجهیز و راه اندازی نمایشگاه فرهنگی با موضوع «حجاب و خانواده» در پیاده راه فرهنگی سبزه میدان خبر داد و گفت: در این نمایشگاه کارشناسان مجرب در حوزه بانوان و خانواده با رعایت پروتکل های بهداشتی به مخاطبان مشاوره رایگان ارائه می دهند.

درافشانی افزود: راه اندازی نمایشگاه فرهنگی و فروشگاهی عفاف و حجاب «چی بپوشم؟ ! » همراه با اهدای بسته های فرهنگی و گل به بانوان مجبه از دیگر برنامه هایی است که با مشارکت با بنیان زنان محجبه در هفته ملی عفاف و حجاب برگزار می شود.

تجلیل از ۴۰ بانوی نخبه و محجبه شهر قزوین

وی تجلیل از ۴۰ بانوی نخبه و محجبه شهر قزوین را از دیگر برنامه های هفته عفاف و حجاب برشمرد و افزود: این مراسم با مشارکت پایگاه مقاومت بسیج سپاه ناحیه امام حسن(ع) برگزار می شود.

معاون شهردار قزوین در ادامه از اجرای ویژه برنامه های فرهنگی با موضوع عفاف و حجاب در بوستان سطح شهر قزوین با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و با مشارکت خانه موزه شهید بابایی خبر داد.

درافشانی گفت: فضا سازی و تبلیغات شهری تقاطع های غیر همسطح و زیرگذرها به مناسبت گرامیداشت هفته ملی عفاف و حجاب با موضوع ترویج زندگی عفیفانه از دیگر اقدامات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب می باشد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha