اردوی انتخابی تیم ملی کشتی ساحلی بزرگسالان در زنجان برگزار می‌شود

زنجان - ایرنا - سرمربی تیم ملی کشتی ساحلی ایران گفت: مرحله نخست اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی کشتی ساحلی رده سنی بزرگسالان کشور به میزبانی زنجان برگزار می‌شود.

محمد نادری، روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این مرحله از اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی با حضور ۱۶ کشتی گیر منتخب، طی روزهای ۲۲ تا ۳۰ تیرماه جاری در زمین ساحلی مجموعه ورزشی واقع در پونک که متعلق به بخش خصوصی بوده و از استاندارد لازم برخوردار است، برپا خواهد شد.

وی اظهار داشت: محمد زمانی از تهران، علی اکبر زرودی از مازندران و غلامرضا عبدالله پور از گیلان در وزن ۷۰ کیلوگرم، عبدالله شیخ اعظمی از مازندران، حمید الهیان از خراسان شمالی، سعید بکارثانی از تهران، رضا فولادوند از مرکزی و اشکان طاهرخانی از قزوین در وزن ۸۰ کیلوگرم، سینا عموپور از هرمزگان، اشکان عزیزی و علیرضا صابریان از مازندران و فرهاد غزنوی از سیستان و بلوچستان در وزن ۹۰ کیلوگرم و سجاد بوداغی و سهیل قلی‌پور از مازندران، سجاد رسولی از گیلان و اشکان مردانی از لرستان در وزن ۹۰+ کیلوگرم، کشتی گیران دعوت شده به این اردو هستند.

نادری با بیان اینکه وحید درامی مقدم از زنجان به عنوان مربی در این اردو حضور خواهد یافت، افزود: این اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی با هدف حضور در مسابقات رنکینگ جهانی که از ۱۲ شهریور ماه به مدت یک هفته به میزبانی ایتالیا برگزار خواهد شد، انجام می گیرد.

وی، تصریح کرد: قرار بود مرحله نخست اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی نوجوانان و جوانان نیز به منظور انتخاب کشتی گیران شایسته تر و کسب آمادگی بیشتر جهت حضور توانمند در مسابقات جهانی رومانی در زنجان برپا شود که متاسفانه حامی مالی یافت نشد.

رییس هیات کشتی استان زنجان نیز گفت: قرار این بود که اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی رده های سنی بزرگسالان، جوانان و نوجوانان به میزبانی این استان برگزار شود که به دلیل نبود حاملی مالی مناسب فقط در رده سنی بزرگسالان برپا می شود.

عباس محمدی افزود: این اردو فرصت خوبی است تا کشتی گیران ساحلی این استان نیز در محل تمرینات اردوی تیم ملی حضور یابند که به حتم در ارتقای سطح فنی و آمادگی آنان موثر واقع خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha