تلاش برجامی دولت در روزهای پایانی می‌تواند گشایش ایجاد کند

مشهد- ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: تلاش‌های دولت در خصوص برجام در روزهای پایانی فعالیتش به نقطه‌ای رسیده است که تصمیم‌گیری هوشمند در راستای منافع مردم و خارج کردن کشور از شرایط بحرانی، می‌تواند کارساز بوده و گشایش‌های لازم را برای مردم ایجاد کند.

محمدرضا حیدری روز دوشنبه در صد و سی و هفتمین نشست علنی شورای اسلامی شهر مشهد افزود: ۲۳ تیرماه مصادف با تصویب برجام است و ثابت شد همان گونه که قادریم در میدان جنگ در برابر توطئه ها بایستیم در حوزه دیپلماسی نیز این توان را داریم تا از حقوق ملت خود دفاع کنیم و برجام کشور را از قطعنامه‌های شورای امنیت خارج کرد.
وی با تبریک فرارسیدن سالروز ازدواج امام علی (ع) و حضرت فاطمه (س) افزود: تبیین شرایط ازدواج ساده و بادوام با الگوگیری از زندگی این دو بزرگوار، نیاز امروز جامعه است.
حیدری خاطرنشان کرد: امروز همچنین سالروز قیام خونین مسجد گوهرشاد و روز عفاف و حجاب است و تجربه ثابت کرده است که نگاه‌های آمرانه در هیچ حوزه‌ای جواب نمی‌دهد و بدون شک کارهای فرهنگی خیلی بهتر از اقدامات جبری در حوزه حجاب و عفاف کارایی دارد.
رییس شورای اسلامی شهر مشهد ادامه داد: شورای پنجم در چهار سال مسوولیت خود در حوزه‌های مختلف فعالیت کرده است و در کنار آن در موضوع آسیبهای اجتماعی نیز نقش‌آفرینی داشته و مسوولیت خود را در حد توان انجام داده است اما شرایط شهر و آسیبها همچنان نیاز به تعامل قانونمند و حساب‌شده دارد.
حیدری تاکید کرد: می کوشیم در پایان دوره، تمام طرح‌ها و لوایح شورا تعیین تکلیف شود و در مدیریت شهری نیز پروژه‌ها با قوت ادامه دارد، تلاش ما تا آخرین روز فعالیت کاری ادامه دارد و امروز نیز پروژه «کوهشار» به بهره برداری رسیده و در اختیار مردم قرار می‌گیرد که فضای تفریحی و اجتماعی مناسبی است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha