مربی تیم فوتبال قشقایی: چوکاتالش در خانه، بازی سختی با ما دارد

شیراز-ایرنا- مربی تیم فوتبال شهدای قشقایی شیراز با اظهار اینکه تیم چوکاتالش در خانه خود بازی سختی با ما دارد، اعلام کرد: آنها تیمی منسجم هستند اما قشقایی تیمی منسجم تر و شایسته است که به جایگاه واقعی نرسیده است.

رشید طهماسبی یکشنبه درمصاحبه با خبرنگار ایرنا بیان داشت:  تیم ما به لحاظ فنی پیشرفت بسیار خوبی داشته است و هر هفته هم بر اساس بازی که با حریفان داریم، تمرین می‌کنیم.

وی بیان کرد: بازیکنان هرگاه اراده کردند دست به کارهای بزرگی زدند و برای همین هم به تیم غول کُش شهرست یافته ایم هر چند به حقمان نرسیده ایم اما حریفان از رویارویی با تیم ما هراس دارند.

مربی تیم قشقایی که سالهاست در کنار این تیم کار می کند، ادامه داد: طی دو سال آینده از این تیم حرف های زیادی خواهید شنید زیرا بازیکنان جوان ما با تجربه تر خواهند شد.

طهماسبی گفت: مقابل چوکا برای کسب سه امتیاز بازی خواهیم کرد و اگر اتفاق خاصی نیفتد این تیم را شکست خواهیم داد.

 دیدار تیم های شهدای قشقایی شیراز و چوکا تالش دوشنبه ۲۱ تیرماه از هفته سی و سوم رقابت های فوتبال لیگ دسته یک در شهر تالش گیلان برگزار می شود.

   جدول رده بندی
در پایان هفته سی و دوم تیم های فجر شهید سپاسی ، هوادار و بادران تهران با ۵۴ امتیاز به ترتیب در رده اول تا سوم قرار گرفتند، تیم شهرداری بوشهر هم ۵۳ امتیازی است  و در رده چهارم ایستاد و  تیم مس کرمان با ۵۲ امتیاز پنجم شد تا همه چیز برای تعیین دو تیم صعود کننده به لیگ برتر به ۲ هفته پایانی کشیده شود.
تیم قشقایی هم  با ۳۸ امتیاز در  رده چهاردهم ایستاده است.
در رقابت های فرسایشی فوتبال دسته یک کشور ۱۸ تیم شرکت دارند و  پس از انجام ۳۴ بازی تیم های اول و دوم جدول به لیگ برتر دوره بیست و یکم صعود خواهند کرد و سه تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم می شوند.
چوکا تالش با ۳۴ امتیاز همچنان امیدوار به بقا در رده شانزدهم است، نود ارومیه با ۲۷ امتیاز و گل ریحان البرز هم با ۱۸ با لیگ دسته یک خداحافظی کردند. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha