توضیحات باشگاه استقلال در خصوص بسته شدن پنجره انتقالاتی آبی‌ها

تهران- ایرنا- معاون بین الملل باشگاه استقلال توضیحاتی را در مورد بسته شدن پنجره نقل و انتقالات این باشگاه با شکایت شیخ دیاباته ارائه داد.

به گزارش ایرنا، بدنبال انتشار اخباری مبنی بر بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی تیم فوتبال استقلال، امروز (یکشنبه) این باشگاه در بیانیه‌ای به ارائه توضیحاتی در این خصوص پرداخت.

در این توضیحات به نقل از کاظم قیم معاون بین الملل باشگاه استقلال آمده است: متاسفانه این خبر از اساس کذب است و بهتر است بگوییم فاجعه مدیریتی در برخی از رسانه ها رخ داده که با کمترین اطلاعات اقدام به انتشار اخباری از این دست در شرایطی می کنند که استقلال روزهای خوبی را سپری کرده و برای دیدار دربی آماده می شود.

وی در ادامه عنوان کرد: دو نامه به دست باشگاه رسیده که اولی درباره موضوع لکیچ است و پرونده دوم نیز به دیاباته باز می گردد که در هر دو رای صادره، به صراحت این موضوع قید شده که پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال فورا بعد از پرداخت پول باز خواهد شد و مجموع این دو شکایت نیز حدود ۵۰ هزار دلار است.

قیم در ادامه عنوان کرد: شکایت دیاباته مربوط به آذرماه سال ۱۳۹۹ است که وی در آن زمان تمامی مطالبات خود را دریافت کرده بودند و دلیل طرح شکایت نیز دریافت جریمه دیرکرد پرداخت حقوق به مبلغ ۱۸۰ هزار دلار بود که در نهایت با لایحه دفاعیه باشگاه این رقم به نزدیک به ۲۰ هزار دلار تقلیل پیدا کرد و حکم صادره نیز جهت پرداخت این مبلغ است.

وی در پایان صحبت‌های خود اضافه کرد: مطمئنا با نزدیک شدن به فصل نقل و انتقالات، مدیران باشگاه ضمن پرداخت جریمه های در نظر گرفته شده از سوی فیفا برای باز کردن پنجره نقل و انتقالاتی اقدام خواهند کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha