نایب قهرمان المپیک: کشتی چشم امید مردم در ورزش است

تهران- ایرنا- سرمربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد و دارنده مدال نقره بازی‌های المپیک ۲۰۰۴ آتن گفت: کشتی با توجه به افتخاراتی که در میادین بزرگ کسب کرده، چشم امید مردم در ورزش است و امیدوارم که بهترین نتایج را در المپیک کسب کند.

به گزارش ایرنا، پس از دعوت فدراسیون از مفاخر کشتی ایران برای حضور در اردوهای تیم‌های ملی کشتی، «علیرضا رضایی» دارنده مدال نقره المپیک، برنز جهان، طلای بازی‌های آسیایی، دو مدال طلا، دو نقره و برنز آسیا و نایب رئیس اسبق فدراسیون، مدیر، سرمربی و مربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد امروز (یکشنبه) در اردوی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان حضور یافت.

«علیرضا دبیر» رییس فدراسیون کشتی در جریان این بازدید گفت: حضور قهرمانان جهان و المپیک در اردوهای تیم‌های ملی گران‌مایه است و باعث انگیزه کشتی‌گیران و کادر فنی می‌شود.

وی اظهار داشت: باید از تجربیات این عزیزان به نحو احسن استفاده شود و از شما کشتی‌گیران می‌خواهم که از دانش و اندوخته گرانقدر و بی‌نظیر قهرمانان و سرمایه‌های کشتی ایران استفاده کامل و لازم را ببرید.

در ادامه «علیرضا رضایی» نیز با اشاره به اهمیت کسب مدال در المپیک گفت: بعنوان یک کشتی‌گیر و یک مربی که در رده‌های مختلف سنی کار کرده‌ام در درجه اول از شما می‌خواهم که به مرز خودباوری برسید.

وی تصریح کرد: برای رسیدن به خودباوری باید موفقیت را در خودتان ببینید و خودتان را قبول کنید و به مربیان خود نیز ایمان داشته باشید، چراکه شما هیچ چیزی از دیگران کم ندارید.

رضایی در پایان خاطرنشان کرد: کشتی با توجه به افتخاراتی که در میادین بزرگ کسب کرده، چشم امید مردم در ورزش است و امیدوارم که با بهترین نتایج ممکن از مسابقات المپیک بازگردید.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha