اعتبارات عمرانی پلدشت ۹۳ درصد افزایش یافت

ارومیه- ایرنا- سرپرست فرمانداری پلدشت گفت: امسال با تخصیص ۲۴۲ میلیارد ریال اعتبار برای طرح‌های عمرانی این شهرستان نسبت به سال گذشته ۹۳درصد افزایش یافته است.

صادق حبیب زاده روز یک‌شنبه در اولین جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان در سال ۱۴۰۰ با اشاره به اعتبارات مصوب سال ۹۹ اظهار داشت: این میزان اعتبار امسال برای اجرای ۴۲ طرح عمرانی در شهرستان تصویب شده است.

وی افزود: درابتدای سال گذشته ۱۲۵ میلیارد ریال به پروژه های عمرانی شهرستان پلدشت تخصیص یافته بود که این رقم در سال جدید به ۲۴۲ میلیارد ریال افزایش یافته که شاهد رشد ۹۳ درصدی اعتبارات مصوب هستیم و این رقم تا پایان سال نیز افزایش خواهد داشت.

سرپرست فرمانداری پلدشت ادامه داد: در میان پروژه های عمرانی شهرستان حوزه بهداشت و درمان بیشترین سهم اعتبار را دارد و مابقی پروژه ها نیز در طول سال با تزریق اعتبار تکمیل می شوند.

حبیب زاده اضافه کرد: احداث ساختمان مرکزی شبکه بهداشت، مرکز جامع شهری پلدشت و نازک، ادامه تعریض محور پلدشت - مرگنلر، احداث زیر ساخت‌های شهرک صنعتی و همچنین احداث سالن ورزشی در شهر پلدشت مهمترین  پروژه هایی هستند، که امسال اجرایی می شوند.

وی در ادامه با اشاره به تحریم و عدم تحقق درآمدها، بیماری کرونا و همچنین شرایط نامطلوب اقتصادی، تاکید کرد: منابع مالی محدود و نیازهای شهرستان زیاد است بر این اساس ادارات شهرستان باید نسبت به پیگیری تخصیص و جذب سهم شهرستان از محل اعتبارات تجمیعی در ادارات کل مطبوعه اهتمام جدی داشته باشند.

پلدشت یکی از شهرستان‌های شمالی استان آذربایجان غربی که در داخل محدوده منطقه آزاد ماکو واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha