«رضا طلایی‌منش» فصل آینده نیز سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان است

همدان- ایرنا- شهردار همدان گفت که «رضا طلایی منش» سرمربی تیم شهرداری ، هدایت این تیم برای حضور در فصل آینده لیگ یک فوتبال کشور را همچنان بر عهده خواهد داشت.

«عباس صوفی» روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: عملکرد طلایی منش در فصل جاری لیگ ۲ با صدرنشینی و صعود از لیگ، بسیار رضایت بخش و قابل تمجید است و بنابراین سکان هدایت این تیم در لیگ دسته یک نیز همچنان به وی سپرده خواهد شد.

وی افزود: از هم اکنون باید به فکر حضور موثر و موفق تیم فوتبال شهرداری همدان در رقابت های فصل آینده لیگ دسته یک باشیم چرا که شرایط تیم ها و نحوه بازی ها در لیگ دسته یک حرفه ای با لیگ 2 فوتبال کشور قابل قیاس نیست.

صوفی خاطرنشان کرد: طلایی منش در فصل جاری لیگ ۲ توانست به خوبی شهرداری همدان را در مسیر قهرمانی و صعود به لیگ یک هدایت کند به نحوی که مدیریت منسجم در کادر فنی و اجرایی تیم منجر به موفقیت و صعود ارزشمند شهرداری به لیگ دسته یک فوتبال کشور شد.

به گفته وی، زمینه لازم برای حضور موفق شهرداری همدان در لیگ یک فراهم شده و به طور قطع ارکان مدیریت شهرداری برای تامین و ایجاد زیرساخت‌های منطبق با لیگ یک برای موفقیت تیم فوتبال شهرداری در این رقابت ها از هیچ کوششی فروگذار نیستند.

شهردار همدان افزود: در همین ارتباط جلسه ای برای برنامه ریزی منسجم در راستای حضور تیم فوتبال شهرداری همدان در رقابت‌های فصل آینده لیگ دسته یک فوتبال کشور برگزار خواهد شد.

تیم فوتبال شهرداری همدان با قهرمانی در گروه یک لیگ دسته دوم فوتبال کشور، جواز حضور در فصل آینده رقابت‌های لیگ یک فوتبال حرفه ای کشور را به دست آورد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha