منصوریان: قافیه را در نیمه اول به پرسپولیس باختیم/ قلبم آبی است

تهران- ایرنا- سرمربی آلومینیوم اراک، گفت: تیم پرستاره پرسپولیس در نیمه دوم تحت فشار قرار گرفت چون ما شرایط بدنی خیلی خوبی داریم؛ ولی قافیه را در نیمه اول باختیم.

به گزارش ایرنا، علیرضا منصوریان در نشست خبری پس از شکست ۲ بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بازی خیلی خوب و باکیفیتی بود. می خواهم در برنامه‌ای زنده راجع به بازی با گل‌گهر پردازش کنم. روند کار از دست فدراسیون فوتبال خارج شده است. نمی‌خواستم شب قبل از بازی پرسپولیس راجع به مسائل حاشیه‌ای صحبت کنم. این استنباط شده که می‌شود چون ما سال اول لیگ برتری شدنمان است حقمان را خورد. بعضی تیم‌ها باید بدانند که نمی‌توانند گردن کلفتی کنند. ما فقط حق خودمان را می‌خواهیم. بعضی دوستان با گرفتن حق مردم اراک می خواهند کار خود را پیش ببرند. تیم‌ها باید تلنگر بخورند.

وی در ادامه راجه به بازی با پرسپولیس افزود: فوق‌العاده بازی باکیفیتی بود. سعی داشتیم به بچه‌ها توضیح بدهیم که وقتی با تیم‌های بزرگ بازی می‌کنند باید به سه نکته توجه کنند. اول نترس بودن، دوم اشتباه نکردن و سوم داشتن اعتماد به نفس بالا ولی نه کاذب. در نیمه نخست روی ۲ پاس اشتباه فردی تیمی که تشنه گل بود را در موقعیت گل قرار دادیم و ۲ بر صفر عقب افتادیم. در نیمه دوم بچه‌ها فهمیدند که تفاوتی بین بازیکنان استقلال و پرسپولیس و آنها نیست. به بازی برگشتیم. فوق‌العاده خوب بودیم. حامد پاکدل اگر دقت می‌کرد و آن توپ سخت را گل می‌کرد ممکن بود بازی برگردد.

سرمربی آلومینیوم اراک همچنین خاطرنشان کرد: تیم پرستاره پرسپولیس تحت فشار قرار گرفت چون ما شرایط بدنی خیلی خوبی داریم. ولی قافیه را در نیمه اول باختیم. تیم صدر جدول محسنات خوبی دارد. آنها به خوبی از ۲ گل خود دفاع کردند. در نیمه دوم موقعیت گل به آنها ندادیم اما دیر بود. طبیعی است تیم‌هایی که در سال اول در لیگ برتر هستند به دنبال ثبات هستند و ما خدا را شکر ثبات داریم اما هنوز سیر نشدیم و سه بازی سخت و خوب داریم که ۲ تا در خانه است.

وی همچنین تصریح کرد: این سه بازی بسیار تعیین کننده است. در جام حذفی هم باید با تیم امیرخلن بازی کنیم. با ریکاوری خوب می‌توانیم به سیرجان برویم. از بچه‌ها خیلی راضی هستم. تیمی که می‌تواند با تراکتور، استقلال و فولاد به راحتی بازی کند تیمی شایسته است. ما قبل از گل‌گهر باختی نداشتیم. وقتی با تیم‌های سطح بالا بازی میکنی نباید اشتباه کنی. اشتباهات فردی تقصیر همه هست. به تیم یحیی گل‌محمدی و افشین پیروانی همبازیان خودم و دوستم مهرداد خانبان و حمید مطهری و مربی گلرهای خوش تیپشان تبریک می‌گویم.

سرمربی آلومینیوم  در ادامه بیان داشت: بعد از چند سال اینجا نشستم. برای من فوتبال به هر قیمتی ارزش ندارد تا دوستی ۲۷ سال‌ام با یحیی و افشین را به هم بزنم. با تجربه این را به دست آوردم. دوست ندارم کسی را در خیابان دیدم خجالت بکشم. حسین کنعانی من را بغل کرد و درد و دل‌هایش را گفت و من هم گلایه کردم. اگر قرار باشد برای سه امتیاز اخلاق را از دست بدهی اصلا ارزش ندارد. بعضی ها فوتبال را خیلی جدی گرفته‌اند و انتهای زندیگ‌شان را در فوتبال دیده‌اند. من همه چیز را در استقلال دیدم. هفته بعد دوباره ما بازی داریم و نمی خواهم همه چیز را از داست بدهم. نام کریم باقری را یادم رفت بگویم که باعث افتخار فوتبال ما است.

منصوریان در پایان راجع به شهرآورد پیش رو گفت: ما با استقلال بازی کردیم و یک موقعیت دادیم. همان یک موقعیت هم بین اساتید درگیری است که آفساید بوده یا نه. ما خیلی با فشار بالا مقابل استقلال بازی کردیم. علتش هم این بود که مهدی قایدی را از جریان بازی خارج کردیم. از ۹۸ دقیقه حدود ۷۰ دقیقه مسلط بودیم. البته ما در اراک با استقلال بازی کردیم. مقابل پرسپولیسی در ورزشگاه آزادی بازی کردیم. همان کاری را کردیم که مقابل استقلال انجام دادیم اما این‌ها ربطی به دربی ندارد. دربی ۷۴ را همه می‌گفتند که ما بازنده می‌شویم. نامجو مطلق، کرمانی‌مقدم و پیوس در آن تیم بودند اما تا دقیقه ۲۶ سه گل به آنها زدیم. سالی که ناصر خان خدا بیامرز بود هم با تمام ستاره‌ها یک هیچ باختیم. دربی جذاب، پرستاره و البته پرحاشیه‌ای را داریم. فضای مجازی فشار زیادی به فوتبال ما وارد کرده است. ما فرهنگ استفاده از اینستاگرام را نداریم. اگر اینستاگرام قطع شود بهتر می‌شود تا بدتر. ما نمی‌دانیم اینستاگرام چه هست. فقط در آنجا به هم توهین می‌کنیم. استقلال و پرسپولیس در یک قواره هستند. استقلال ۲ جین بازیکن عالی دارد. مهدی قایدی به تنهایی می‌تواند نتیجه را رقم بزند. پرسپولیس هم ۲ سه بازیکن خوب دارد. اگر مراقبت نشود دربی پرحاشیه میشود. ما قلبمان آبی است. بدهکار مردمی هستیم که سال ۷۳ اجازه دادند به موفقیت برسیم. ما از تیم ملی به استقلال نرسیدیم و قبلش در استقلال بودیم. همانقدر که ما را برادر خود می‌دانند برای ما کافی است. امیدوارم استقلال در دربی موفق شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha