کابوس ۱۸۹۹ روز قبل برای پرسپولیس تکرار نشد؛ یحیی از برانکو تقلید نکرد

تهران- ایرنا- پرسپولیس مانند لیگ پانزدهم مقابل تیم «علیرضا منصوریان» در هفته‌های پایانی امتیاز از دست نداد تا یک قدم دیگر به قهرمانی نزدیک شود.

به گزارش ایرنا، در هفته بیست و هشتم لیگ پانزدهم بود که پرسپولیسِ برانکو در صدر جدول قرار داشت و تا رسیدن به قهرمانی فاصله چندانی نداشت. آنها در ورزشگاه آزادی به مصاف نفت تهرانی رفتند که با «علیرضا منصوریان» عملکرد خوبی داشت.

در آن دیدار تیم «برانکو ایوانکوویچ» پراشتباه ظاهر شد و نتیجه را با ۲ گل به حریف خود واگذار کرد تا ۸۰ هزار نفر حاضر در ورزشگاه بهت‌زده به خانه‌های خود بروند. «وحید امیری» در دقیقه ۸۴ و «مجتبی حقدوست» در دقیقه ۹۲ گلزنان نفت در آن دیدار بودند و «سوشا مکانی» به همراه «بابک حاتمی» مقصرین اصلی آن شکست نام گرفتند. همان ناکامی و همان شکست باعث شد تا پرسپولیس به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به استقلال خوزستان در لیگ پانزدهم به عنوان دومی قناعت کند.

حالا بعد از گذشت پنج سال و ۲ ماه و ۱۲ روز یا به عبارتی دیگر پس از گذشت ۱۸۹۹ روز شاهد جدال پرسپولیس با تیم «علیرضا منصوریان» بودیم. بازهم پرسپولیس صدرنشین بود و باید در ورزشگاه آزادی بازی می‌کرد اما تیم یحیی مانند تیم برانکو مقابل تیم منصوریان کم نیاورد. سرخپوشان تهرانی در همان نیمه اول با گل‌های «شهریار مغانلو» و «مهدی ترابی» جلوی هرگونه شگفتی‌سازی را گرفتند و با ۵۸ امتیاز و ۲ امتیاز برتری نسبت به سپاهان در صدر جدول باقی ماندند. باید دید پرسپولیسِ لیگ بیستم به عنوان قهرمانی دست پیدا می‌کند یا مانند تیم لیگ پانزدهم نایب قهرمان خواهد شد.

دیدار تیم‌های پرسپولیس و آلومینیوم اراک در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور روز شنبه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد و سرخپوشان موفق شدند حریف خود را با ۲ گل شکست دهند.

کابوس ۱۸۹۹ روز قبل برای پرسپولیس تکرار نشد؛ یحیی از برانکو تقلید نکرد

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha