۲۰ تیر ۱۴۰۰،‏ ۰:۱۰
کد خبرنگار: 2923
کد خبر: 84399374
۰ نفر

برچسب‌ها

بسته خبرهای کوتاه خراسان رضوی

مشهد- ایرنا- کشف ۱۷۳ کیلو گرم تریاک در گناباد، قتل ۲ نفر در نیشابور و توصیه به استفاده از طب سوزنی در مراکز معتبر و دارای مجوز و براساس مستندات علمی از جمله خبرهای کوتاه روز شنبه در استان خراسان رضوی است.

نیشابور- دادستان‌ نیشابور گفت: شب گذشته فردی در بلوار شهید بهشتی این شهر با سلاح گرم به قتل رسید. سید محمد حسینی در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: عمدی بودن این قتل محرز شده و طی تحقیقات انجام شده به افرادی مظنون هستیم و چند نفر هم در این ارتباط بازداشت شده‌اند و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد. وی ادامه داد: چند شب پیش هم طی نزاع در محوطه فضای سبز اطراف تریا پارک نیشابور فردی با سلاح سرد به قتل رسید و ضارب که شناسایی شده است متواری می‌باشد و تلاش برای دستگیری وی ادامه دارد.
گناباد- فرمانده انتظامی گناباد از کشف ۱۷۳ کیلوگرم تریاک در این شهرستان خبر داد. به گزارش روز شنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ قربانعلی قربانی گفت: ماموران ایست و بازرسی شهید سالاری گناباد هنگام بازرسی خودروهای عبوری به یک دستگاه تریلی حامل کاه مشکوک شدند که در بازرسی از آن ۱۷۳ کیلو گرم تریاک کشف و در این ارتباط ۲ متهم دستگیر شدند.

مشهد- دانشیار دانشکده طب ایرانی و مکمل دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: با توجه به نوپدید بودن بیماری کووید ۱۹ استفاده از طب سوزنی و مکمل در درمان این بیماری باید بر اساس مستندات علمی باشد. به گزارش روز شنبه دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دکتر شاپور بدیعی با تاکید بر اینکه شهروندان در صورت ابتلا یا بروز علائم مشکوک به کرونا برای بررسی و تشخیص این بیماری به نزدیک ترین مرکز خدمات جامع سلامت یا کلینیک های درمانی مراجعه نمایند، افزود: بهترین راهکار در این زمینه رعایت توصیه های پزشکانی است که در این حوزه آموزش های لازم را فرا گرفته اند. وی با تاکید بر مراجعه و استفاده از خدمات مراکز معتبر از جمله پزشکان متخصص و سلامتکده‌هایی که زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی مشهد فعالیت می کنند ادامه داد: در صورت استفاده نابجا از روش طب سوزنی توسط افراد غیر علمی و آموزش ندیده فرد با عوارض جسمانی روبرو خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha