فرهنگیان استان همدان در نخستین جشنواره معلمان مولف کشور درخشیدند

همدان- ایرنا- معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان همدان گفت که فرهنگیان این استان با کسب سه رتبه برتر و شایسته تقدیر در نخستین جشنواره کشوری معلمان مولف خوش درخشیدند.

«یوسف سعیدی» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این جشنواره «شهلا شهبازی» از آموزش و پرورش شهرستان اسدآباد از بین ۲ هزار و ۵۰۰ اثر ارسالی، رتبه برتر کشور را از آن خود کرد.

وی اظهار داشت: «لیلا حسنی» و «عاطفه معظمی» نیز از آموزش و پرورش ناحیه ۲ همدان با دریافت لوح به عنوان افراد شایسته تقدیر در این جشنواره کشوری معرفی شدند.

یوسفی عنوان کرد: نخستین جشنواره معلمان مولف با هدف شناسایی و معرفی فرهنگیان مؤلف، کمک به اعتلای سطح دانش و فرهنگ مکتوب جامعه فرهنگیان و حفظ استقلال و هویت فرهنگی برگزار شد.

وی تاکید کرد: تکریم و قدرشناسی از پدیدآورندگان متعهد و متخصص کتاب در بین فرهنگیان، استفاده از آثار فرهنگیان در جشنواره‌های کتاب خوانی آموزش و پرورش و زمینه سازی جهت توسعه فرهنگ مکتوب از دیگر اهاف این جشنواره است.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان همدان بیان کرد: این جشنواره از سوی اداره کل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی با همکاری سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، دانشگاه فرهنگیان، دانشگاه شهید رجایی، اداره کل و توسعه کتاب‌خوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مؤسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، انتشارات منادی تربیت انتشارات مدرسه، انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان تهران برگزار شد.

استان همدان بیش از ۱۴ هزار معلم دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha