۱۹ تیر ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۰۷
کد خبرنگار: 1228
کد خبر: 84398782
۰ نفر

برچسب‌ها

تور تمرینی تیم والیبال پاکستان در ایران

اسلام‌آباد - ایرنا - تیم ملی والیبال پاکستان قرار است برای آمادگی جهت حضور در مسابقات قهرمانی مردان آسیا در ژاپن، به جمهوری اسلامی ایران سفر و چند مسابقه تمرینی را زیر نظر سرمربی ایرانی خود برگزار کند.

به گزارش ایرنا، رسانه‌های پاکستانی امروز شنبه به نقل از مسوولان فدراسیون والیبال این کشور گفتند: اعضای تیم والیبال بزرگسالان با حضور «رحمان محمدی» سرمربی ایرانی تا اواخر ماه اوت (هفته اول شهریور) برای انجام ۷ مسابقه تمرینی به ایران سفر خواهند کرد.

هدف اصلی تور تمرینی ملی پوشان والیبال پاکستان به کشورمان آمادگی برای حضور در بیست و یکمین دوره مسابقات قهرمانی مردان آسیا به میزبانی ژاپن می‌باشد که قرار است ۲۱ تا ۲۸ شهریور امسال برگزار شود.

رئیس فدراسیون والیبال پاکستان به رسانه‌های این کشور گفت: تور ایران برای بازیکنان تیم بزرگسالان والیبال ما برنامه‌ریزی شده و قرار است ۴ مسابقه تمرینی در تهران و ۳ مسابقه دیگر در شهر اصفهان برگزار کنیم.

«محمد یعقوب» افزود: مسابقات تمرینی تیم پاکستان با تیم بزرگسالان والیبال ایران، رده‌های سنی پایین و با برخی از تیم‌های باشگاهی این کشور برنامه‌ریزی شده است و انتظار می‌رود هیات ورزشی پاکستان روزهای ۳۰ یا ۳۱ مردادماه عازم ایران شود.

وی تور تمرینی به ایران را بسیار مهم و حضور سرمربی ایرانی را فرصتی عالی برای تیم والیبال پاکستان جهت پرداختن به موارد ضروری جهت آمادگی هرچه بیشتر برای رقابت‌های آسیایی توصیف کرد.

رئیس فدراسیون والیبال پاکستان گفت: ما در حال بررسی اعزام مستقیم تیم از ایران به ژاپن هستیم، در حال کار روی این گزینه می‌باشیم اما این طرح هنوز نهایی نشده است.

تیم بزرگسالان پاکستان با حدود ۲۸ بازیکن و زیر نظر «رحمان محمدی» سرمربی ایرانی در حال حاضر در شهر «لاهور» برای مسابقات قهرمانی آسیا تمرین می‌کنند، رقابت‌هایی که به عنوان مقدماتی مسابقات جهانی تلقی می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha