شهرستانی‌ها عناوین برتر بدنسازی خراسان رضوی را درو کردند

مشهد-ایرنا- رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی گفت: رقابت‌های پرس سینه قهرمانی باشگاه‌های استان با درخشش شهرستان‌ها و کسب عناوین برتر به پایان رسید.

سروش پورآزاد روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این مسابقات که دیشب پایان یافت ۱۲ تیم در رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان با ۱۱۳ ورزشکار به میزبانی شهرستان درگز با هم به رقابت دادند که امروز جمع‌بندی امتیازات آن انجام و اعلام شد. 

وی ادامه داد: تیم‌های هیات بدنسازی و پرورش اندام جغتای، مه‌ولات، سبزوار، قوچان، درگز، خواف، چناران، باشگاههای رضویان، گام برتر و المپیک مشهد و باشگاه بزرگمهر جوان و باشگاه عصر بدن سنگان از تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها بودند.
رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی اظهار داشت: در پایان این مسابقات در رده سنی نوجوانان، هیات‌های قوچان، درگز و مه ولات رتبه اول تا سوم را کسب کردند و در رده سنی جوانان هم تیم‌های هیات جغتای، درگز و بزرگمهر جوان عناوین اول تا سوم را حائز شدند.

پورآزاد گفت: در رده سنی بزرگسالان قوچان، درگز و باشگاه رضویان مشهد به مقام اول تا سوم دست یافتند و در رده سنی پیشکسوتان تیم‌های هیات قوچان، درگز و عصر بدن سنگان در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha