طرح گازرسانی به ۲۴ روستای بهاباد یک ماه آینده افتتاح می شود

یزد - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد گفت: ساکنان ۲۴ روستای بهاباد تا یک ماه آینده از گازطبیعی بهره مند می شوند و عملیات اجرایی گازرسانی به ۱۵ روستای دیگر این شهرستان تا پایان سال ۱۴۰۰ آغاز می شود.

به گزارش روزشنبه دفتر معاونت عمرانی استانداری یزد ، محسن صادقیان در بازدید  از طرح های حوزه راه، آب و گاز استان افزود: در  حوزه راه، از هشت کیلومتر راه فرعی و روستایی سه ماه آینده در بهاباد بهره برداری می شود. 

وی ادامه داد: اصلاح تقاطع محور بافق - بهاباد در محدوده روستای « پرک » و راه روستایی « ترکان»  از جمله راه های بهاباد است که مورد بازدید میدانی قرار گرفت و در جلسه ای با حضور مسوولان اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای مقرر شد این ۲ پروژه  سه ماه آینده بهره برداری شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد در خصوص پروژه های آبرسانی به ۵۸ روستای شهرستان بهاباد هم گفت: یک هفته آینده برنامه ریزی لازم برای فازبندی پروژه در «تنگل های بهدان» ، «فودیج » و « هُمیجان » انجام و شرکت آب و فاضلاب برنامه ریزی لازم  برای اتمام عملیات آبرسانی به این روستاها را  از مهرماه امسال آغاز  می کند.

مرکز شهرستان ۲۰ هزار نفر بهاباد در ۲۰۰ کیلومتری شرق شهر یزد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha