فرماندار مهاباد: کم کاری مدیران در روزهای پایانی دولت قابل قبول نیست

مهاباد- ایرنا- فرماندار ویژه مهاباد گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی تا پایان آخر کار دولت، باید برای رضایت‌مندی و حل مشکلات مردم تلاش کنند و کم کاری در رزوهای پایانی قابل قبول نیست.

عارف خدرلو روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: کوتاهی در خدمت رسانی به مردم بخشودنی نخواهد بود و انتظار می رود تمامی دستگاه‌ها به مانند روزهای ابتدای دولت با دغدغه مندی، پیگیر حل مشکلات مردم باشند.

وی ادامه داد: هرگونه کم‌توجهی به انجام وظایف از سوی مسئولان و کارکنان پذیرفتنی نیست و همه باید تا آخرین ساعت کاری عمر دولت پیگیر انجام درست وظایف و ماموریتشان باشند.

فرماندار ویژه مهاباد با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید خدمات شایانی را به این شهرستان انجام داده است، بیان کرد: دولت تدبیر و امید خدمات شایانی در عمران و آبادانی این شهرستان انجام داده و تاکنون بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال طی هشت سال گذشته در مهاباد هزینه کرده است.

خدرلو اظهار داشت: پروژه هایی همچون احداث بیمارستان، آبرسانی و گازرسانی در مهاباد هم اکنون با سرعت در حال پیگیری و انجام است و که در جهت رفای و خدمت به مردم محقق خواهد شد.

وی ادامه داد: تا سال ۱۳۹۲ سهم گاز روستایی شهرستان حدود ۱۰ درصد که این رقم با پیگیری نماینده به بالای ۷۰ درصد رسیده و با اتمام محورهای در دست اجرا به ۸۵ درصد بهرمندی خواهد رسید.

خدرلو با بیان اینکه دولت ما هم اکنون با شرایط تحریم و مقابله با بیماری کرونا مواجه است، افزود: با این اوصاف پروژه های عمرانی و خدماتی متوقف نشده و دولت به ارایه خدمات به شهروندان در هر شرایطی پایبند بوده است.

مهاباد با ۲۴۰ هزار نفر در جنوب آذربایجان‌غربی واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha