بانوان برتر موتورسواری تبریز مشخص شد

تبریز- ایرنا- مسابقات موتورسواری انتخابی بانوان آذربایجان‌شرقی امروز، جمعه با حضور ۱۵ موتورسوار برگزار شد و خانم‌ها حنانه باقری، محدثه حشمتی‌نژاد و زهرا یوسفی‌پور به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم معرفی شدند. 

رییس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی آذربایجان‌شرقی شامگاه جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: رقابت‌های موتورسواری بانوان از سال گذشته در این استان استارت خورد و امروز برای دومین‌بار انتخابی استان در کلاس ۱۲۵ سی‌سی برگزار شد.

«سیامک امیرخیزی» با ابراز امیدواری نسبت به این موضوع که در مسابقات بعدی تعداد بیشتری از بانوان موتورسوار در مسابقه‌ شرکت کنند، اظهار داشت: با وجود اینکه برگزاری مسابقه در سطح استان اطلاع‌رسانی شده بود، همه شرکت‌کننده‌ها در مسابقه امروز از تبریز بودند.

وی اضافه کرد: ماه آینده دومین مسابقه انتخابی استان را برگزار خواهیم کرد و امیدواریم از سایر شهرستان‌های استان در آن مسابقه حضور داشته باشند.  

به گزارش ایرنا در این مسابقات «سیامک امیرخیزی رییس هیات»، طباطبایی نایب‌رییس بانوان هیات موتورسواری و اتومبیلرانی آذربایجان‌شرقی، ابراهیمی معاونت بانوان اداره‌کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی و فتحی از امور بانوان استانداری آذربایجان‌شرقی حضور داشتند. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha