دولت سیزدهم برجام را به نفع کشور پیگیری کند

یزد- ایرنا- عضو هیات علمی موسسه علمی و پژوهشی امام‌خمینی (ره) گفت: دولت سیزدهم برنامه جامع اقدام مشترک(برجام ) را بر اساس منافع و مصالح ملی کشور و مردم پیگیری و آن را به نتیجه مناسب برساند.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام قاسم روانبخش روزجمعه در مسجد فاطمه الزهرا (س) یزد با اشاره به اینکه از این برنامه تاکنون سودی نصیب کشور نشده است،ادامه داد: دولت انقلابی و مردمی حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی باید با برنامه‌محوری و جدیت برای حصول نتیجه به نفع کشور با وجود تمامیی توطئه‌ها و تحریم‌های دشمنان وظایف خود را انجام دهد.

وی ادامه داد: در برجام خیلی از فرصت‌ سال‌های گذشته از دست رفت و برای برون‌رفت از مشکلات باید دولت جدید با همراهی مردم و همت و تلاش مضاف همه وقت خود را صرف حل و فصل امور و معضلات در زوایای مختلف و حل برجام بر اساس منافع کشور کند.

این فعال فرهنگی اظهار کرد: تحولات در منطقه خاورمیانه با وجود تمامی تلاش‌هایی که دشمنان انقلاب اسلامی انجام می‌دهند به نفع ایران و جبهه مقاومت انقلابی است و باید روحیه مقاومت و ایستادگی در برابر جبهه کفرجهانی روز به روز تقویت و ارتقا یابد.

روانبخش تصریح کرد: راه حل معضلات در منطقه و کشورهای اسلامی در گروی خروج آمریکا در این گوشه از جهان است و  باید دنیا و ملت های مسلمان بدانند که حضور استکبارجهانی هیچ سودی جز بدبختی و شکست چیزی در بر ندارد و تنها راه عزت فقط مقاومت و دفاع از دین و ولایت است .

وی بیان کرد: ملت‌های مسلمان باید وظیفه خود را در دفاع از کشورها دنبال و پیگیر کنند و تسلیم زیاده‌ خواهی‌ های استکبارجهانی و آمریکایی‌ها نشوند که روحیه استکبارستیزی و مقاومت عزت‌بخش است و خروج از آن به سود دشمنان تمام می‌شود.

روانبخش ابراز امیدواری کرد که تحولات اخیر در افغانستان به نفع مردم این کشور و منافع و مصالح جهان و منطقه خاورمیانه و همراه با شکست توطئه‌های محور شرارت و آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها و تمامی دشمنان مسلمین باشد.   

عضو هیات علمی موسسه علمی و پژوهشی امام‌خمینی (ره) در این نشست بصیرتی به سووال های  مردم در موضوع‌های سیاسی و فرهنگی پاسخ داد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha