معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ درگذشت خبرنگار ایرنا را تسلیت گفت

تهران- ایرنا- محمد خدادی معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت داریوش غفاری یکی از خبرنگاران و دبیران پرتلاش و با سابقه خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) را تسلیت گفت.

به گزارش بامداد جمعه ایرنا، در متن پیام تسلیت معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، آمده است: خبر درگذشت زنده‌یاد داریوش غفاری، همکار توانمند و فرهیخته‌مان در مجموعه خبرگزاری جمهوری اسلامی، موجب تالم بسیار شد.

اینجانب ضایعه درگذشت این خبرنگار پرتلاش و دغدغه‌مند را به خانواده بزرگ ایرنا و جامعه رسانه‌ای کشور تسلیت گفته و از خداوند متعال برای آن مرحوم غفران الهی و برای خانواده و بازماندگان او، صبر و اجر مسالت دارم.

به گزارش ایرنا،‌ داریوش غفاری خبرنگار با سابقه ایرنا صبح امروز درگذشت، غفاری سالهای متمادی در حوزه های مختلف خبری از جمله خبرنگار حوزه مجلس و دولت، دبیر گروه سیاسی، رییس دفتر ایرنا در کوالالامپور (مالزی) و ریاست مراکز ایرنا در استان‌های قم و البرز و دفتر نوشهر در غرب مازندران فعالیت کرده بود. او همچنین از رزمندگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس بود.

داریوش غفاری با وجود ابتلا به یک بیماری سخت از سال گذشته، تا آخرین روزها به صورت جدی و متعهدانه به فعالیت حرفه ای  خویش ادامه می داد.

او که متولد آذرماه ۱۳۵۰ و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت دولتی بود، پیش از آنکه ۵۰ سالگی اش را در میان خانواده و همکارانش جشن بگیرد، در بیمارستان شریعتی تهران دعوت حق را لبیک گفت و روحش از این دنیای فانی پر کشید.

پیکر مرحوم غفاری قرار است ساعت ۱۰ صبح امروز جمعه هجدهم تیرماه در قطعه نام آوران بهشت زهرا به خاک سپرده شود.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha