کدخدایی درگذشت خبرنگار ایرنا را تسلیت گفت

تهران- ایرنا- عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در پیامی درگذشت داریوش غفاری خبرنگار پرتلاش و با سابقه ایرنا را تسلیت گفته است.

به گزارش بامداد جمعه ایرنا از شورای نگهبان، در متن پیام تسلیت کدخدایی آمده است: خبر درگذشت داریوش غفاری خبرنگار پرتلاش و با سابقه خبرگزاری ایرنا موجب تألم و تأثر فراوان شد.

این خبرنگار پرتلاش و ایثارگر همواره در عرصه‌های خبری منشاء برکات زیادی بود.

اینجانب ضایعه درگذشت زنده یاد داریوش غفاری را به خانواده محترم، همکاران او در خبرگزاری ایرنا و اهالی رسانه تسلیت عرض کرده و برای بازماندگان صبر جمیل و برای او رحمت واسعه الهی مسالت می‌ کنم.

کدخدایی درگذشت خبرنگار ایرنا را تسلیت گفت

به گزارش ایرنا،‌ داریوش غفاری خبرنگار با سابقه ایرنا صبح امروز درگذشت، غفاری سالهای متمادی در حوزه های مختلف خبری از جمله خبرنگار حوزه مجلس و دولت، دبیر گروه سیاسی، رییس دفتر ایرنا در کوالالامپور (مالزی) و ریاست مراکز ایرنا در استان‌های قم و البرز و دفتر نوشهر در غرب مازندران فعالیت کرده بود. او همچنین از رزمندگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس بود.

داریوش غفاری با وجود ابتلا به یک بیماری سخت از سال گذشته، تا آخرین روزها به صورت جدی و متعهدانه به فعالیت حرفه ای  خویش ادامه می داد.

او که متولد آذرماه ۱۳۵۰ و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت دولتی بود، پیش از آنکه ۵۰ سالگی اش را در میان خانواده و همکارانش جشن بگیرد، در بیمارستان شریعتی تهران دعوت حق را لبیک گفت و روحش از این دنیای فانی پر کشید.

پیکر مرحوم غفاری قرار است ساعت ۱۰ صبح امروز جمعه هجدهم تیرماه در قطعه نام آوران بهشت زهرا به خاک سپرده شود.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha