مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس در گذشت خبرنگار ایرنا را تسلیت گفت

تهران- ایرنا- علیرضا شریفی مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس‌ شورای‌ اسلامی در پیامی در گذشت داریوش غفاری خبرنگار پیشین و پرتلاش حوزه مجلس و دولت و دبیر باسابقه خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) را تسلیت گفت.

به گزارش پنجشنبه شب ایرنا از خانه ملت، در متن پیام تسلیت مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس‌ شورای‌ اسلامی آمده است: درگذشت مرحوم داریوش غفاری خبرنگار اسبق و پرتلاش حوزه مجلس و دولت و دبیر باسابقه خبرگزاری جمهوری اسلامی  موجب تاسف و تاثر شد.

ضمن عرض تسلیت فقدان این چهره فعال  رسانه‌ای کشور به مدیران، دبیران و همکاران وی در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)، دوستان و خانواده گرانقدر آن مرحوم‌، برای آن فقیدسعید رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و اجر از درگاه خداوند متعال مسالت می‌کنم.

به گزارش ایرنا،‌ داریوش غفاری خبرنگار با سابقه ایرنا صبح امروز درگذشت، غفاری سالهای متمادی در حوزه های مختلف خبری از جمله خبرنگار حوزه مجلس و دولت، دبیر گروه سیاسی، رییس دفتر ایرنا در کوالالامپور (مالزی) و ریاست مراکز ایرنا در استان‌های قم و البرز و دفتر نوشهر در غرب مازندران فعالیت کرده بود. او همچنین از رزمندگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس بود.

داریوش غفاری با وجود ابتلا به یک بیماری سخت از سال گذشته، تا آخرین روزها به صورت جدی و متعهدانه به فعالیت حرفه ای  خویش ادامه می داد.

او که متولد آذرماه ۱۳۵۰ و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت دولتی بود، پیش از آنکه ۵۰ سالگی اش را در میان خانواده و همکارانش جشن بگیرد، در بیمارستان شریعتی تهران دعوت حق را لبیک گفت و روحش از این دنیای فانی پر کشید.

پیکر مرحوم غفاری قرار است ساعت ۱۰ صبح جمعه هجدهم تیرماه در قطعه نام آوران بهشت زهرا به خاک سپرده شود.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha