استاندار البرز درگذشت رییس پیشین ایرنا البرز را تسلیت گفت

کرج - ایرنا- استاندار البرز در پیامی درگذشت داریوش غفاری رییس پیشین خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز البرز را تسلیت گفت.

متن پیام  عزیزاله شهبازی استاندار البرز که روز پنجشنبه توسط روابط عمومی استانداری  منتشر شد، به شرح زیر است: 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

انالله و اناالیه راجعون

خبر درگذشت زنده‌یاد داریوش غفاری پیشکسوت رسانه و رییس پیشین خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا) مرکز البرز موجب تاثر و تالم فراوان شد.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به جامعه پرتلاش رسانه‌ای کشور، همکاران محترم ایشان در خبرگزاری ها، خانواده محترم و دیگر بستگان ایشان، از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان شکیبایی و آرامش طلب می‌کنم.

 داریوش غفاری از خبرنگاران و دبیران با سابقه و متعهد سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) و از فعالان رسانه‌ای کشور، صبح امروز پنجشنبه پس از تحمل یک دوره بیماری در تهران درگذشت.

غفاری سالهای متمادی در حوزه های مختلف خبری از جمله خبرنگار حوزه مجلس و دولت، دبیر گروه سیاسی، رییس دفتر ایرنا در کوالالامپور (مالزی) و ریاست مراکز ایرنا در استان‌های قم و البرز و دفتر نوشهر در غرب مازندران فعالیت کرده بود.

او همچنین از رزمندگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس بود.

داریوش غفاری با وجود ابتلا به یک بیماری سخت از سال گذشته، تا آخرین روزها به صورت جدی و متعهدانه به فعالیت حرفه ای  خویش ادامه می داد.

او که متولد آذرماه ۱۳۵۰ و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت دولتی بود، پیش از آنکه ۵۰ سالگی اش را در میان خانواده و همکارانش جشن بگیرد، در بیمارستان شریعتی تهران دعوت حق را لبیک گفت و روحش از این دنیای فانی پر کشید.

 پیکر مرحوم غفاری قرار است فردا  - صبح جمعه - در قطعه نام آوران بهشت زهرا به خاک سپرده شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha