فرماندار: منتخبان شورای اسلامی شهر مسیر توسعه ملایر را سرعت بخشند

همدان- ایرنا- معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر گفت: منتخبان شورای اسلامی شهر ملایر باید با همدلی و وفاق و داشتن برنامه‌های راهبردی و قابل اجرا، با تمام توان و ظرفیت برای پیشرفت و آبادانی هرچه بیشتر شهر و توزیع عادلانه خدمات به مردم ورود کنند و مسیر تحول و توسعه ملایر را سرعت بخشند.

به گزارش ایرنا، «قدرت الله ولدی» عصر چهارشنبه در جمع منتخبان ششمین دوره شورای اسلامی شهر ملایر اظهار داشت: مردم ملایر با حضور گسترده و پرشور خود در انتخابات ۲۸ خرداد حماسه آفریدند و باید به اندازه جایگاه رفیع‌شان از خدمات و امکانات بهره‌مند شوند.

وی افزود: پس از بازشماری چند صندوق اخذ رای در این شهرستان، صحت انتخابات در این شهرستان از سوی رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان همدان تایید و حتی یک رای هم جابجا نشده بود و ملایر در برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ روسفید شد.

ولدی ضمن تبریک به منتخبان شورای شهر ملایر در دوره ششم و همچنین قدردانی از حضور گسترده مردم این شهرستان در انتخابات ۲۸ خرداد و خلق حماسه‌ای ماندگار، بیان کرد: مشارکت پرشور و گسترده مردم ملایر در انتخابات نشان داد که شهر و دیار خود را دوست دارند و سرنوشت خود و شهرشان برای آنها مهم است.

معاون استاندار همدان با تاکید بر اینکه در برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ در شهرستان ملایر ذره‌ای کوتاهی نشد، ادامه داد: ملاک ما در برگزاری انتخابات رعایت مُر قانون، بی‌طرفی کامل و حفظ سلامت و امنیت انتخابات بود و چون با خدا معامله کردیم، در این انتخابات روسفید شدیم.

ولدی بیان کرد: طبق اعلام رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان همدان، صحت انتخابات شوراهای اسلامی ۶ شهر تابعه شهرستان ملایر تایید شد.

وی خطاب به منتخبان ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر ملایر تاکید کرد: مردم ملایر به شما اعتماد کردند و از این سرمایه عظیم مردمی باید برای ارائه بهترین خدمت به مردم استفاده کنید.

فرماندار ویژه ملایر با بیان اینکه دغدغه مردم ملایر توجه بیشتر به بافت فرسوده و ارائه خدمت به مناطق حاشیه‌نشین است، ادامه داد: شهر ملایر باید به اندازه جایگاه رفیعش و دارا بودن ۲ عنوان جهانی و تقدیم ۱۱۰۰ شهید والامقام به انقلاب اسلامی، باید همواره زیبا و آباد و صاحب بهترین امکانات و خدمات باشد و این امر وظیفه منتخبان شورای اسلامی شهر را دوچندان می‌کند.

ولدی گفت: تمام قد از منتخبان شورای اسلامی شهر و شهرداری در دور جدید همچون دوره قبل پشتیبانی و حمایت می‌کنیم و تا زمانی‌که در این جایگاه هستم و توان دارم، از حق مردم شهرستان ملایر دفاع می‌کنم.

وی از منتخبان شورای اسلامی شهر در دوره ششم خواستار شد: طرح‌های بزرگ و ماندگار برای شهر اجرا کنید و ضمن ایجاد منابع درآمدی پایدار برای شهرداری، ارتقای مبلمان شهری، تعریض خیابان‌ها، اجرای نهضت آسفالت، زیباسازی ورودی‌های شهر و توزیع عادلانه امکانات، از ظرفیت اصحاب رسانه و مطبوعات و متخصصان برای پیشبرد کار استفاده کنید.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه ملایر نیز گفت: منتخبان شورای اسلامی شهر و دیگر داوطلبان این دوره از انتخابات، هر آنچه اعتبار و آبروی داشتند، برای حضور حداکثری و گسترده مردم در انتخابات به میدان آمدند که قابل تقدیر است.

«حسین فارسی» با بیان اینکه شهرستان ملایر در این دوره از انتخابات با درایت و مدیریت خوب فرماندار ویژه ملایر و رئیس هیات اجرایی انتخابات این شهرستان روسفید شد، بیان کرد: بدون هماهنگی قبلی به صورت تصادفی تعدادی صندوق اخذ رای با حضور کاندیدای معترض بازشماری شد که حتی یک رای هم جابجا نشده بود.

وی با اشاره به افزایش ۹ درصدی مشارکت مردم در این دوره از انتخابات در شهرستان ملایر ادامه داد: با وجود اعتراض تعدادی از داوطلبان شورای اسلامی شهر، حتی یک مورد دلیل محکمه پسند و مستندات ارایه نشد و برگزارکنندگان انتخابات ۱۴۰۰ در این شهرستان سربلند شدند که نشان از درایت فرماندار ویژه ملایر دارد.

به گزارش ایرنا؛ سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد برگزار شد که روز گذشته ۱۵ تیرماه صحت انتخابات شهرستان ملایر توسط رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان همدان تایید شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha