تاکید رئیس سازمان اوقاف برهمکاری با شرکت‌های دانش بنیان

تهران - ایرنا - رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در نشست شورای معاونین بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور بر همکاری و پشتیبانی این مجموعه از شرکت‌های دانش‌بنیان تاکید کرد .

به گزارش ایرنا از سازمان اوقاف و امور خیریه،حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی روز چهارشنبه در نشست شورای معاونین بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور  گفت: این مجموعه ظرفیت مناسبی دارد و باید نسبت به توسعه زنجیره‌های دامپروری، کشاورزی، آبخیزداری، داروهای گیاهی و همچنین ورود به حوزه‌های کاشت درختان جهت چوب و صنایع تبدیلی به چرخه تولید کشور اقدام کند.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور، اظهار کرد: این مجموعه ظرفیت مناسبی دارد و باید نسبت به توسعه زنجیره‌های دامپروری، کشاورزی، آبخیزداری، داروهای گیاهی و همچنین ورود به حوزه‌های کاشت درختان جهت چوب و صنایع تبدیلی به چرخه تولید کشور اقدام کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین خاموشی با تاکید بر همکاری و پشتیبانی بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور از شرکت‌های دانش‌بنیان، افزود: این پشتیبانی باعث هم‌افزایی و تولید علم برای پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی خواهد شد.

وی با تاکید بر پشتیبانی حداکثری سازمان اوقاف و امور خیریه از فعالیت‌های بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور، خاطرنشان کرد: مشکلات و موانعی که نیاز به پیگیری دارد، مطرح شود تا هرچه سریع‌تر در خصوص رفع این موانع، اقدامات لازم انجام گیرد.

در ابتدای این جلسه سهیل بیگدلی مدیرعامل بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور گزارش جامعی از عملکرد سه ساله و همچنین برنامه و سیاست‌های جدید این مجموعه را ارائه کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha