دعوت دانش‌بنیان‌ها برای توسعه حوزه‌های پایین دستی مس

تهران- ایرنا- صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برای «شناسایی فناوران، شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ‌های فعال در حوزه‌های پایین‌دستی مس» جهت توسعه این صنعت فراخوان داد.

فراخوان «شناسایی فناوران، شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ‌های فعال در حوزه‌های پایین دستی مس» از سوی صندوق نوآوری وشکوفایی و با هدف توسعه صنایع پایین‌دستی مس شامل فویل‌های مسی، سیم‌های مسی اندود شده، کلدهای با مس، شبکه‌های مسی برای صنعت آبزی‌پروری، اجزا و قطعات ساخته شده از مس در تجهیزات فتوولتائیک، تیوب‌های مسی مورد استفاده در صنایع بزرگ فلزی(ویژه فولادسازی)، قطعات مسی برای کاربرد در خودروهای برقی و سایر محصولات مبتنی بر آلیاژهای پیشرفته مسی منتشر شد.

به گزارش روزچهارشنبه روابط عمومی ‌صندوق نوآوری وشکوفایی، فناوران، شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ‌هایی که در هر یک از حوزه‌های بالا دارای «سابقه پژوهشی و طرح‌های قابل اجرا»، «دانش فنی» یا محصول هستند، می‌توانند در این فراخوان شرکت کرده و پس از ارزیابی و تایید صندوق نوآوری، از خدمات مشورتی و تسهیل‌گری نوآوری و شکوفایی برای توسعه، تجاری‌سازی و تولید انبوه محصول خود استفاده کنند.

شرکت در این فراخوان برای همه علاقمندان (اعم از دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاه‌ها، اعضای هیات علمی ‌دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها، مخترعان، شرکت‌های دانش بنیان، فناور، استارت‌آپ‌ها و ...) آزاد و رایگان است.

علاقمندان برای شرکت در این فراخوان جهت ثبت‌نام می‌توانند تا ۲۰ تیرماه سال جاری، پروپوزال را از طریق لینک https://cbd.inif.ir/-/copper دریافت و پس از تکمیل، به آدرس ایمیل  info@karizetemad.ir ارسال کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha