برگزاری اردوی انتخابی تیم ملی کشتی ساحلی در زنجان منتفی شد

زنجان - ایرنا - سرمربی تیم ملی کشتی ساحلی ایران، گفت: تصمیم این بود مرحله نخست اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی کشتی ساحلی مردان ایران به میزبانی زنجان برگزار شود اما بستر لازم فراهم نشد.

محمد نادری، روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: با توجه به در پیش رو بودن مسابقات برون مرزی، چند مرحله اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی کشتی ساحلی برگزار خواهد شد که رشت برای میزبانی این اردوی نخست، اعلام آمادگی کرده است.

وی اظهار داشت: طی روزهای ۵ و ۶ تیر ماه جاری، رقابت های کشتی ساحلی با شرکت استان های مختلف در رده های سنی نوجوانان، جوانان (۳۲۰ نفر) و بزرگسالان (۱۹۰ نفر) برگزار شد که در پایان ۴۰ نفر از برترین ها به منظور دعوت به اردوهای انتخابی تیم ملی برگزیده شدند.

نادری با بیان اینکه این اردوها با هدف انتخاب ورزشکاران برتر و شایسته تر و کسب آمادگی بهتر و بیشتر برای حضور در مسابقات برون مرزی برگزار می شود، افزود: مسابقات رنکینگ جهانی بزرگسالان ایتالیا و یونان در ۱۲ و ۲۸ شهریور ماه و همچنین مسابقات جهانی رومانی در رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان ۲ مهر امسال آغاز خواهد شد و هر یک از این رقابت ها نیز به مدت ۲ روز خواهد بود.

رییس هیات کشتی زنجان نیز گفت: این هیات تمام تلاش خود را برای میزبانی مرحله نخست اردوی آمادگی تیم ملی کشتی ساحلی مردان ایران بکار بست اما متاسفانه حامی مالی که موافقت خود را با تامین هزینه ها اعلام داشته بود، پا پس کشید.

عباس محمدی، افزود: برگزاری اردوی انتخابی تیم ملی، فرصت بسیار خوبی برای این استان بود تا بتواند از این اردو در ارتقا سطح آمادگی کشتی گیران ساحلی این استان استفاده لازم را ببرد که متاسفانه حامی مالی پیدا نشد.

وی، یادآور شد: زنجان با ۱۲ کشتی در مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی ساحلی که طی روزهای ۵ و ۶ تیر ماه جاری در منطقه آزاد انزلی برگزار شد شرکت کرد که از میان این ورزشکاران زنجانی فقط محمدامیر حسنی در رده جوانان توانست مجوز حضور در مرحله نخست اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی را به دست آورد.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha