وزیر نیرو  بر جلوگیری از بروز خاموشی در بخش خانگی تاکید کرد

تهران - ایرنا - وزیر نیرو با تاکید بر اطلاع‌رسانی دقیق درباره جداول خاموشی گفت: به غیر از موارد اضطراری، از این پس اعمال خاموشی به مردم بدون برنامه‌ریزی پذیرفتنی نیست و نهایت تلاش باید برای جلوگیری از بروز خاموشی در بخش خانگی بکار بسته شود.

به گزارش ایرنا از توانیر، وزیر نیرو ساعت یک بامداد امروز(چهارشنبه) با حضوردر ستاد فرماندهی پیک بار ۱۴۰۰، نحوه اجرای برنامه های مدیریت بار و تامین برق مشترکان را مورد نظارت و تاکید قرار داد.

«رضا اردکانیان» در این حضور که ساعت ۱ بامداد امروز چهارشنبه صورت گرفت، در گفت وگو با مدیران عامل شرکت های برق سراسر کشور، جزئیات تصمیم های روز گذشته در هیات دولت و بازدید معاون اول رئیس جمهور از مرکز دیسپاچینگ را تشریح کرد.

وی  با تاکید براین که نهایت تلاش باید برای جلوگیری از بروز خاموشی در بخش خانگی بکار بسته شود،گفت: در این روزهای کرونایی اهمیت استمرار تامین برق بیمارستان‌ها و مراکز حساس و حتی خانه‌های مردم بسیار مهم و خط قرمز ماست.

اردکانیان افزود: شرکت‌های توزیع برق در سراسر کشور موظف هستند با دقت کافی جداول احتمالی خاموشی را منتشر و به صورت گسترده در رسانه ملی و کانال های ارتباطی با مردم منتشر کنند.

وزیر نیرو گفت: از این پس، به جز موارد اضطراری، اعمال خاموشی به مردم ،بدون برنامه‌ پذیرفتنی نیست و مدیران عامل شرکت‌های توزیع باید به صورت دقیق و منظم برای اجرای آن نظارت کامل داشته باشند.

اردکانیان خاطرنشان کرد: مدیران هم با حضور در رسانه ها و گفت وگو با مردم، ضمن تشریح وضعیت برای آنان، صدای مردم را نیز بشنوند.

به گزارش ایرنا،  در این نشست شبانه، همایون حایری معاون وزیر نیرو در امور برق وانرژی،  محمدحسن متولی زاده مدیرعامل شرکت توانیر و غلامعلی رخشانی مهر معاون هماهنگی توزیع توانیر نیزبه صورت جداگانه به ارائه گزارش پرداختند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha