مقدمات راه‌اندازی سه بیمارستان تنفسی سیار ارتش در حال انجام است

زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران سیستان و بلوچستان گفت: مقدمات راه‌اندازی سه بیمارستان تخصصی تنفسی سیار ۱۰۰ تختخوابی از سوی نیروی زمینی ارتش در سه منطقه سیستان، زاهدان و خاش در حال انجام است.

علیرضا شهرکی روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: امروز تیم درمانی نیروی زمینی ارتش وارد زاهدان می‌شود و عملا راه‌اندازی بیمارستان سیار در زاهدان طی ۴۸ ساعت آینده انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه روند ویروس کرونا در سیستان و بلوچستان تثبیت شده ولی قطعی نیست زیرا رفتار و جهش این ویروس متفاوت خواهد بود افزود: همچنان رنگ‌بندی قرمز در استان وجود دارد.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران سیستان و بلوچستان با بیان اینکه همچنان ممنوعیت تردد درون شهری در ساعات ۲۲ تا سه شب برقرار است تصریح کرد: مردم نیز سعی کرده در سطح شهر جز در موارد ضروری حضور نداشته باشند و تمام پروتکل‌های بهداشتی مثل ماسک و دستکش را رعایت کنند.

وی بیان کرد: توصیه به همگان این است که رعایت پروتکل‌های بهداشتی را داشته باشند در غیر این‌صورت با هماهنگی دستگاه قضایی و نظارتی اقدام به پلمب واحدهای نظارتی هم خواهد شد.

شهرکی خاطرنشان کرد: امیدواریم با کاهش ارتباطات میان مردم، قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا در استان خیلی زود به شرایط ایمنی از جهت همه‌گیری این ویروس خطرناک و سلامتی مردم دست پیدا کنیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha